منو سایت

خواننده System of a Down آهنگ هایی را برای Metal ساخته است: Hellsinger

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خواننده System of a Down آهنگ هایی را برای Metal ساخته است: Hellsinger

Metal Helsinger یکی از آثاری است که نه تنها علاقه مندان به سبک شوتر اول شخص می توانند از آن لذت ببرند، بلکه موسیقی او نیز مورد توجه علاقه مندان به متال است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سرژ تانکیان که به عنوان خواننده و رهبر System of a Down شناخته می شود، آهنگی را برای Metal: Hellsinger خواهد ساخت.

به گفته The Outsiders، خالق Metal: Hellsinger، این تیراندازی اول شخص شامل آهنگی به نام No Tomorrow خواهد بود که بدون شک طرفداران صدای سرژ تانکیان و System of a Down از آن استقبال خواهند کرد. با وجود شباهت هایی که بین آهنگ No Tomorrow و آثار سیستم Avon Down وجود دارد، به استثنای خواننده این گروه، هیچ یک از اعضای آن در ساخت آهنگ Metal: Hellsinger شرکت نکردند.

Metal Helsinger توسط استودیو Out Siders ساخته شده است و توسط David Goldfarb، مدیر Payday 2 و طراح ارشد Battlefield 3 و Battlefield: Bad Company 2 هدایت می شود. : Hellsinger.

از هنرمندان معروف می توان به آلیس وایت گلیز (خواننده Arch Enemy)، رندی بلیث (خواننده Lamb of God)، مت هفی (خواننده و گیتاریست Trivium)، تاتیانا Shamailk (خواننده Jinjer)، Bjorn Stride (خواننده Soil) اشاره کرد. مایکل پروست (خواننده Dark Tranquility)، دنیس لیکسون (خواننده Refused و INVSN) و جیمز دورتون (خواننده Black Crown Initiate and Replacire).

Metal: Hellsinger Metal Hellsingerملودی Metal: Hellsinger با توجه به مبارزات شما تغییر می کند

در توضیحات صفحه Metal: Hellsinger Steam آمده است: «وقتی در هشت جهنم می‌جنگید، قلب شیاطین را به وحشت بیاندازید. Metal Helsinger یک تیرانداز اول شخص ریتمیک پر از دشمنان شیطانی، سلاح های قدرتمند و آهنگ های فلزی است. «در این بازی شما برای رسیدن به پاک ترین هدف که انتقام است، سفری به جهنم را آغاز خواهید کرد.

هر مرحله از Metal: Hellsinger آهنگ متفاوتی دارد که بازیکنان باید بر اساس ریتم و زمان بندی آن، دشمنان را بکشند. موسیقی پخش شده به صورت پویا بسته به شدت مبارزه تغییر می کند. ملودی های متال هلسینگر از صدای پس زمینه آرام گرفته تا موسیقی متال بلند را در بر می گیرد.

Metal: Hellsinger در ابتدا قرار بود سال گذشته اکران شود. اما در حال حاضر برای عرضه در اواخر سال جاری برنامه ریزی شده است. کاربران پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس ایکس و سری ایکس باکس اس می توانند این اثر را تجربه کنند.

نظر شما در مورد سرژ تانکیان که آهنگ بازی متال هلسینگر را می سازد چیست؟ آیا حضور خوانندگان معروف متال در بین آهنگسازان Metal: Hellsinger شما را متقاعد کرد که این اثر را بخرید و تجربه کنید؟ به نظر شما طرفداران سبک تیراندازی اول شخص از این کار استقبال خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle