منو سایت

خطای صفحه آبی ویندوز 11 در آپدیت بعدی اصلاح خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خطای صفحه آبی ویندوز 11 در آپدیت بعدی اصلاح خواهد شد

صفحه آبی مرگ یا BSoD برای کاربران ویندوز آشناست و همه می دانیم که این صفحه یک مشکل جدی برای سیستم عامل است. نمایش این صفحه با ریبوت همراه است و کاربران به دلیل مشکلات ویندوز مجبور به تحمل لحظات ناخوشایندی می شوند. مایکروسافت قول داده است با انتشار آپدیت جدید مشکل صفحه آبی ویندوز 11 ناشی از DirectX را حل کند.

طبق آخرین اخبار سخت افزاری یک عدد صفحات مرگ ویندوز 11 به دلیل اجرای نادرست DirectX رخ می دهد. این خطا به دلیل عدم شناسایی درایور ایجاد شد و ویندوز مجبور به راه اندازی مجدد سیستم شد. مایکروسافت در حال بررسی این مشکل است و قرار است با انتشار آپدیت ویندوز 11 این مشکل را برطرف کند.اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با نصب ویندوز 11 از صفحات مرگ جان سالم به در برده اید، منتظر آپدیت بعدی باشید.

صفحه آبی ویندوز 11

خطا در صفحه آبی ویندوز 11

راه حل جدید برای ویندوز 11 مشکل صفحه آبی DirectX را برطرف کرده و خطای DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL مرتبط با هسته DirectX را برای همیشه برطرف می کند. متن خطا به این معنی است که هیچ درایور کارت گرافیک نصب نشده است و ویندوز نمی تواند از سخت افزار استفاده کند، بنابراین یک صفحه ارور آبی برای راه اندازی مجدد سیستم ظاهر می شود. به روز رسانی جدید سایر مشکلات و خطاهای بیشتر را برطرف می کند و در نتیجه آن را برای کسانی که ویندوز 11 را دانلود کرده اند نصب می کند. ضروری است که.

سیستم عامل جدید مایکروسافت با تغییرات اساسی نسبت به نسخه های قبلی عرضه شد و حتی برای مدتی صفحه آبی مرگ را به صفحه سیاه تغییر داد که باعث نگرانی کاربران شد. این صفحه به حالت اولیه خود بازگشته است. به نظر می رسد این مورد در ویندوز 10 نیز وجود داشته باشد. اما مایکروسافت هنوز تاریخ عرضه این سیستم عامل را اعلام نکرده است و کاربران باید کمی بیشتر منتظر بمانند.

آپدیت جدید ویندوز 11 در 5 آوریل منتشر می شود. اما اینسایدرهای مایکروسافت می توانند آن را زودتر نصب کنند و مشکلات را به گوش توسعه دهندگان برسانند. همانطور که گفتیم آپدیت برای رفع مشکل صفحه آبی DirectX منتشر شد. مایکروسافت در حال آزمایش ویژگی های جدید است و ممکن است شروع به اجرای تبلیغات در Explorer کند. ردموندی ها پس از نمایش تبلیغات پاسخ دادند و گفتند که این یک اتفاق است و آنها نمی خواهند تبلیغات را در وسط ویندوز نشان دهند.

شماره جدید ویندوز با ویژگی های جدید برای گیمرها منتشر شد و اگرچه در ابتدا مشکلات جدی وجود داشت. اجرای به روز رسانی باعث پایداری آن شده است. نظر شما در مورد ویندوز 11 چیست؟ آیا با این سیستم عامل مشکلی داشته اید؟

منبع: PCGAMER