منو سایت

خبر تاخیر استالکر 2 توسط سازنده آن تکذیب شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خبر تاخیر استالکر 2 توسط سازنده آن تکذیب شد

سازندگان استودیو GSC Game World به این خبر واکنش نشان دادند که تاخیر بازی استاکر 2 آنها گفتند که بازگشت پیش خرید Stalker 2: Heart of Chornobyl به معنای لغو یا تاخیر عنوان نیست. پس از اینکه مایکروسافت به دلیل نامعلومی پیش خریدهای این عنوان را برگرداند، کاربران بار دیگر نسبت به تأخیر این عنوان ابراز نگرانی کردند و سازندگان استالکر 2 در پاسخ به این نگرانی گفتند که البته با مشکلاتی که پیش رو داریم، اما بازی کند نمی شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، طبق گزارش های به دست آمده توسط VGC و به نقل از وب سایت XGP، مایکروسافت پیش پرداخت را به کاربران پس داده است و توضیح می دهد که آنها این کار را به دلیل نامشخص بودن زمان عرضه بازی انجام داده اند. البته شاید این اقدام از منظر مصرف کننده قابل پیش بینی باشد. از آنجایی که استودیو GSC Game World در اوکراین قرار دارد و در حالی که نیمی از کارمندان آن برای ادامه توسعه بازی به جمهوری چک رفته اند، دیگران در آن کشور باقی مانده اند.

تاخیر بازی استاکر 2

بازی Stalker 2 Lag Denial

بر اساس این خبر، سخنگوی GSC Game World در مصاحبه با وب سایت PC Gamer گفت: در شرایط فعلی مجبور شدیم یک بار بازی Stalker 2: Heart of Chornobyl را تا سال 2023 به تعویق بیندازیم، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم. بازی در همان سال 2023 منتشر خواهد شد و همچنین این عنوان برای بار دوم به تعویق نیفتاده است. این سخنگوی تاریخ انتشار خاصی را برای این عنوان اعلام نکرده است. مایکروسافت از قبل فرآیند پیش خرید و پیش دانلود بازی را آغاز کرده بود و بسیاری امیدوار بودند که این بازی در ماه های آینده منتشر شود.

پیش از این رویدادها، قرار بود این بازی در تاریخ 28 آوریل 2022 (8 می 1401) به طور انحصاری برای پلتفرم های Xbox و PC منتشر شود. حال طبق گزارش ها باید منتظر اخبار بیشتری در این زمینه در روزهای آینده باشیم. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟ آیا بازی Stalker 2 به دلیل شرایط استودیو توسعه دهنده دوباره به تعویق خواهد افتاد؟

منبع: Gamesradar