منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • خانواده کارمندی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده بود، اکتیویژن بلیزارد شکایت کرد

خانواده کارمندی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده بود، اکتیویژن بلیزارد شکایت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خانواده کارمندی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده بود، اکتیویژن بلیزارد شکایت کرد

خانواده کارمندی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده بود، اکتیویژن بلیزارد شکایت کرد

این داستان شامل گزارشاتی در مورد آزار جنسی، خشونت و خودکشی.

پس از اینکه Activision Blizzard به دلیل اتهامات حقوق برابر، تبعیض جنسیتی و آزار جنسی مورد انتقاد قرار گرفت، این شرکت اکنون برای خانواده یکی از کارمندان سابق خود که در سال 2017 بر اثر خودکشی درگذشت، محاکمه می شود.

به گزارش واشنگتن پست، خانواده کری مونیهان – مدیر مالی سابق اکتیویژن بلیزارد – اکنون از این شرکت به خاطر مرگ نادرست او شکایت کرده اند. جسد مونیهان در دوران بازنشستگی شرکت در سال 2017 پیدا شد. خانواده می‌گویند که آزار جنسی مونیهان در حین کار برای اکتیویژن بلیزارد “عامل مهمی” در مرگ او بر اثر خودکشی بود، زیرا همکاران مردش عکس‌های برهنه او را پخش کردند. در پرونده رسمی دپارتمان مشاغل و مسکن عادلانه کالیفرنیا در سال 2021، که اولین بار به این حادثه اشاره کرد، یکی از سرپرستان مونیهان نیز متهم شد که با حمل اسباب‌بازی‌های جنسی در یک سفر کاری همراه با مونیهان، در آزار و اذیت جنسی مشارکت داشته است.

علاوه بر این ادعاها، والدین موینیهان، رئیس دخترشان، گرگ رستیتویتو، را نیز متهم کردند که به بازرسان اداره پلیس آناهیم در مورد ماهیت رابطه خود با موینیهان دروغ گفته است. به گفته والدین موینیهان، رستیتویتو و دخترشان رابطه جنسی داشتند که پس از مرگ او “تلاش آشکاری برای پنهان کردن” انجام داد. گزارش پلیسی که در این پرونده گنجانده شده است همچنین بیان می‌کند که Restituito «بازجویی‌های ظاهراً غیرمعمولی از دیگر افسران حاضر در آنجا انجام داده است. [Kerri] شب قبل از مرگ او، والدین مونیهان همچنین گفتند که پس از مرگ دخترشان، اکتیویژن بلیزارد گزارش داده است که تلفن همراه مونیهان «حذف شده است»، از دادن لپ‌تاپ او که توسط شرکت صادر شده بود به بازپرسان خودداری کرده و از دسترسی به لپ‌تاپ خودداری کرده‌اند. تلفن همراه Restituito.

مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر نقش ادعایی Activision Blizzard در مرگ Moynihan در سال گذشته، این شرکت این اتهامات را “تحریف‌شده و در بسیاری موارد نادرست” خواند. اکتیویژن بلیزارد سپس از اداره اشتغال و مسکن منصفانه کالیفرنیا به دلیل درج خودکشی انتقاد کرد و نوشت: به خانواده داغدارش.

بر اساس گزارش واشنگتن پست اکتیویژن، بلیزارد از پاسخ مستقیم به اتهامات مطرح شده در مورد موینیهان خودداری کرد. در عوض، یک سخنگوی گفت که شرکت از مرگ غم انگیز خانم مونیهان، یکی از اعضای ارزشمند شرکت، عمیقاً متأسف شده است. ما شکایت را برحسب مورد از طریق دادگاه بررسی خواهیم کرد و به احترام خانواده، هیچ نظر دیگری نداریم.»