منو سایت

خالق Shenmue Air Twister را برای Apple Arcade معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق Shenmue Air Twister را برای Apple Arcade معرفی کرد

یو سوزوکی به عنوان خالق Shenmue، Virtua Fighter، ده ها بازی کلاسیک دیگر کلاسیک و کنسول سگا و Space Harrier شناخته می شود که احتمالا بهترین بازی او برای اعلام آخرین پروژه Air Twister است.

Air Twister که در 24 ژوئن به طور انحصاری برای Apple Arcade عرضه می شود، یک تیرانداز آرکید عقب مانده است. بازی شخصیتی به نام Princess Arch را دنبال می کند که در جنگ علیه مهاجمان بیگانه می جنگد و به نجات غازهای غول پیکری که بومی سیاره او هستند کمک می کند.

سوزوکی در یک جلسه توجیهی بازی در GameSpot، عشق خود را به بازی‌های فلاپی دیسک کلاسیک مانند Mystery House و Ultima و اینکه چگونه برای کار روی بازی‌ای که به ریشه‌های آرکید او نزدیک‌تر بود و واضح و بازتولید شده بود، هیجان‌زده شد.

گالری

سوزوکی اپل را با بازی تیراندازی با پد لمسی آشنا کرد، اما تردید داشت که آن را جانشین معنوی Space Harrier بداند. سوزوکی گفت که همیشه این ایده از یک بازی تیراندازی فوق العاده را داشته است، اما در دهه 1980، فناوری محدود موجود منجر به Space Harrier شد. در سال 2022، با فناوری و رویکرد جدید، ایده او تبدیل به Air Twister شد. سوزوکی گفت: “این بازی تیراندازی فانتزی کامل من است. فکر می کنم وقتی آن را بازی می کنید، خواهید دید که احساس بسیار متفاوتی دارد.” علاوه بر ریشه‌های Space Harrier، به نظر می‌رسد این بازی از Rez و Panzer Dragoon با سلاح‌هایی الهام گرفته شده است که با کشیدن انگشت روی آن‌ها روی صفحه لمسی، در برابر چندین دشمن قفل می‌شوند. سوزوکی تایید کرده است که بازی را می توان با کنترلر نیز انجام داد.

سوزوکی می گوید این ماهی ها در واقع بخشی از یک شرکت جابجایی هستند.
سوزوکی می گوید این ماهی ها در واقع بخشی از یک شرکت جابجایی هستند.

فیلم‌های گرفته شده از بازی نشان می‌دهد که Princess Arch بر فراز اقیانوسی پر از قارچ‌های غول‌پیکر شناور است و از ماهی‌های غول‌پیکر شناور که بالن‌های غول‌پیکر خانه‌هایی را پشت سر خود می‌کشند، اجتناب می‌کند. سوزوکی گفت که مو، لباس و صورت Princess Arch را می توان با باز کردن قفل های مختلف تغییر داد، اما از آنجایی که این یک بازی Apple Arcade است، این ارتقاهای سفارشی تراکنش های کوچک نخواهد بود.

موسیقی متن بازی غافلگیر کننده است و شامل 19 آهنگ اصلی و کامل از آهنگساز هلندی والنسیا است. سوزوکی گفت که از طرفداران قدیمی والنسیا بود و موفق شد با او در فیس بوک تماس بگیرد تا موسیقی بازی را به او پیشنهاد دهد که او با آن موافقت کرد.

Air Twister در تاریخ 24 ژوئن برای Apple Arcade منتشر شد. Apple Arcade با قیمت 4.99 دلار در ماه در دسترس است و به مشترکین امکان دسترسی به کتابخانه بزرگی از بازی های انتخاب شده برای iPhone و iPad را می دهد.