منو سایت

خالق Doom با Unreal Engine 5 یک تیراندازی اول شخص می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق Doom با Unreal Engine 5 یک تیراندازی اول شخص می سازد

جان رومرو، سازنده سریال بازی عذاب و Quake از ساخت یک بازی تیراندازی اول شخص جدید با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 خبر داد.بازی جدید جان رومرو با همکاری یک “ناشر معروف” در حال ساخت است و با یک اثر کاملا جدید و مستقل از فرنچایزهای دیگر روبرو هستیم. تیم توسعه در حال حاضر کوچک است و رومرو امیدوار است افراد بیشتری در ماه های آینده به استودیو بپیوندند.

به گزارش پارسی گیم، استودیو Romero Games در صفحه توییتر خود از ساخت بازی جدیدی خبر داد. این بازی فصل جدیدی برای استودیو خواهد بود و آنها در حال همکاری با یک ناشر معروف برای ساخت شوتر بعدی جان رومرو هستند. این بازی یک شوتر اول شخص کاملا جدید نام دارد که به نظر می رسد در نسخه های مختلفی ساخته شده باشد. این استودیو از این بازی به عنوان یک IP یاد کرده است و این یعنی امکان ساخت بازی های آینده نیز وجود دارد.

این استودیو اضافه می کند که تیم آنها در حال گسترش است و از افراد با استعداد برای همکاری دعوت کرده اند. شوتر اول شخص سازنده Doom با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته شده است و سازنده نوشته است که افراد با تجربه کار با این موتور گرافیکی در اولویت هستند. با توجه به توضیحات این استودیو، هنوز زمان زیادی تا ارائه و عرضه کامل بازی باقی مانده است و به نظر می رسد که بازی وارد مرحله تولید نشده است.

استودیوی Romero Games، خالق Doom

یک بازی جدید از سازنده Doom

استودیو Romero Games در گالوی ایرلند واقع شده است و وب سایت آن با فرصت های شغلی جدید به روز شده است. این استودیو نه تنها به دنبال کارمندان حضوری است، بلکه امکان کار از راه دور با آنها نیز وجود دارد. در صورت داشتن تجربه کاری مورد نیاز با Unreal Engine 5 می توانید به وب سایت آنها مراجعه کرده و رزومه خود را ارسال کنید. شما می توانید توسعه دهنده بعدی بازی John Romero باشید.

استودیو Romero Games در سال 2015 توسط جان رومرو و همسرش برندا تأسیس شد و پس از هفت سال در آستانه ورود به مرحله جدیدی است. سازنده بازی Doom به دنبال طراحان، برنامه نویسان و هنرمندان بازی است. افراد حاضر در استودیو قبلاً روی بازی‌های بزرگی مانند Far Cry، Watch Dogs، Forza، Sniper Elite و Crysis کار کرده‌اند و تیم به آرامی تکمیل خواهد شد. لازم به ذکر است که آخرین بازی این استودیو با نام Empire of Sin در سال 2020 منتشر شد، این بازی در ژانر استراتژیک بود و دوران ممنوعیت الکل در ایالت شیکاگو را توصیف می کرد.

امپراتوری گناه ضعیف عمل کرد و در متاکریتیک بین 50 تا 68 امتیاز گرفت. هنوز مشخص نیست که آیا بازی جدید خالق Doom می تواند موفقیت آثار قبلی او را برآورده کند یا خیر.

منبع: VGC