منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • خالق سونیک از اسکوئر انیکس به خاطر نسخه ضعیف Balan Wonderworld شکایت کرده است.

خالق سونیک از اسکوئر انیکس به خاطر نسخه ضعیف Balan Wonderworld شکایت کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق سونیک از اسکوئر انیکس به خاطر نسخه ضعیف Balan Wonderworld شکایت کرده است.

آخرین بازی یوگی ناکا، سازنده سونیک و یکی از اسطوره های بازی ژاپنی، سال گذشته منتشر شد و به یکی از بدترین بازی های سال تبدیل شد. انتشار این بازی با واکنش منفی منتقدان مواجه شد و بسیاری به دلیل مشکلات فنی و باگ های مختلف آن را شکست دادند. کارگردان بازی Balan Wonderworld او در پاسخ به انتقادات به اسکوئر انیکس اشاره کرد و گفت که از این شرکت شکایت کرده است.

به گزارش پارسی گیم، یوگی ناکا در صفحه توییتر خود از سیاست اسکوئر انیکس در قبال Balan Wonderworld انتقاد کرده است. او نوشته است که ناشر بازی را ناقص منتشر کرده است و حیف است که بازی او به این شکل منتشر شده است. به دلیل جدایی اش از اسکوئر انیکس، او می توانست در مورد بازی و دلیل انتشار ضعیف آن صحبت کند و همچنین مدعی شد که نتیجه دادگاه اعلام شده و هنگام انتشار از اسکوئر انیکس شکایت کرده است.

Balan Wonderworld Square Enix

یوجی ناکا به شدت از Square Enix انتقاد می کند

به گفته استودیوی Arzest، سازنده بازی؛ نسخه نهایی را بدون اصلاح خطایی به ناشر ارسال کنید. جنجال دیگر در مورد موسیقی Balan Wonderworld است و به نظر می رسد یکی از یوتیوبرها قرار بوده یکی از قطعات را در پیانو بنوازد و به این ترتیب بازی را تبلیغ کند. اما در نهایت او آهنگ اصلی را پخش کرد. یوجی ناکا در این باره نوشت:

سازندگان بازی باید تا آخرین لحظه بازی خود را ارتقا دهند و جلوگیری از رسیدن به هدفشان اشتباه است. من از وکیلم خواستم که با شرکای تجاری ما مذاکره کند تا به من اجازه دهد حداقل تا آخرین لحظه مشکلات بازی را برطرف کنم. اما آنها به خواسته های من توجهی نکردند و در نهایت شکایت رسمی از آنها در دادگاه ارائه کردم.

او افزود: به همین دلیل است که Balan Wonderworld نظرات و انتقادات منفی زیادی دریافت کرده است. حیف که پروژه ای که من از همان ابتدا رهبری کردم اینطور شد. “من شخصا معتقدم که قرار دادن بازی به این شکل توهین بزرگی بود و می خواستم بازی اکشن را به دنیا نشان دهم و در نتیجه معتقدم اسکوئر انیکس و ارزست شرکت هایی هستند که علاقه ای به بازی یا طرفداران ندارند.”

گفتگوی یوگی ناکا درباره اسکوئر انیکس بازیکنان و کاربران شبکه های اجتماعی را شگفت زده کرد. Square Enix به دلیل عملکرد ضعیف در چندین بازی، از جمله Babylon’s Fall‌ مورد انتقاد قرار گرفته است، و مدیر عامل شرکت به تجارت NFT چسبیده و هویت شرکت را نادیده گرفته است. نظر شما در مورد مکالمه سونیک چیست؟

منبع: VGC