منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حمله جدید در Destiny 2 که توسط اولین تیمی که در حملات متوالی پیروز شده بود شکست خورد

حمله جدید در Destiny 2 که توسط اولین تیمی که در حملات متوالی پیروز شده بود شکست خورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حمله جدید در Destiny 2 که توسط اولین تیمی که در حملات متوالی پیروز شده بود شکست خورد

تنها چند ساعت پس از راه‌اندازی، Clan Elysium اولین تیمی بود که با موفقیت بازی Vow of the Disiple را در Destiny 2: The Witch Queen پاک کرد. این اولین باری نیست که Elysium پس از پاکسازی Vault of Glass به روز شده که در ماه مه گذشته عرضه شد، پیش از هر کس دیگری برنده یک Raid می شود. این آخرین موفقیت، گروه را به اولین تیمی تبدیل می کند که اولین تیم جهان را در حملات متوالی به دست می آورد.

برای افراد ناآشنا، raidها یکی از چالش برانگیزترین فعالیت‌های Destiny 2 هستند، زیرا اکشن‌های شدید را با پازل‌های مرگبار ترکیب می‌کنند. نبردهای اخیر با باس‌های حمله معمولاً همه این عناصر را برای کشف حماسی و همچنین تأکید بر لحظات جذاب گرد هم می‌آورند. دویدن Elysium از شروع تا پایان هفت ساعت طول کشید، که در حالت مسابقه ای بازی می شود که باعث می شود زمین بازی حتی برای همه مدعیان در حمله بازی شود.

پس از پیروزی الیزیوم و تست بانجی، این تیم با حق رجزخوانی و کمربند قهرمانی رفت:

اولین کمربند جهان برای نذر حمله دانش آموزی
اولین کمربند جهان برای نذر حمله دانش آموزی

پیروزی Elysium یک پیروزی ساده نبود، زیرا این قبیله با تیم های دیگر رقابت می کرد و در ابتدا مشکلات ارتباطی دائمی داشت. Elysium در دو ساعت اول آخرین حمله با مشکلات اتصال مواجه شد، اما گروه بازگشت تا یک پیروزی چشمگیر را به دست آورد. پس از پیروزی The Disciple، Elysium همچنین محتوای داستانی جدیدی را برای هر بازیکن دیگری که Destiny 2 در آن شرکت می‌کرد، باز کرد.

چند هفته پس از گسترش بازی The Witch Queen، این بازی یک قلمرو جدید هیجان انگیز را برای طرفداران حماسه فضایی Bungie نشان می دهد. سخنرانی‌های کمپین ملکه جادوگران باعث می‌شود بازیکنان به این فکر کنند که آیا در حال تبدیل شدن به پسران بدی هستند یا خیر، و بانجی متقاعد شده است که داستان‌های قبلی به تیم اجازه داده است تا تاریخ را توسعه دهد و از این اشتباهات اولیه به ارتفاعات جدید بلندپروازانه برساند.

علاوه بر این، برخی از تنظیمات دقیق در زیر کاپوت بازی به زودی شاهد افزایش مواد سلاح های کمیاب مانند Ascendant Alloy در هنگام انتشار پچ بعدی به صورت زنده خواهیم بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.