منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حملات و سیاه چال‌های بازی Old Destiny 2 ارزش بازبینی در فصل آینده را در یک چرخش هفتگی جدید خواهند داشت.

حملات و سیاه چال‌های بازی Old Destiny 2 ارزش بازبینی در فصل آینده را در یک چرخش هفتگی جدید خواهند داشت.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حملات و سیاه چال‌های بازی Old Destiny 2 ارزش بازبینی در فصل آینده را در یک چرخش هفتگی جدید خواهند داشت.

حملات و سیاه چال‌های بازی Old Destiny 2 ارزش بازبینی در فصل آینده را در یک چرخش هفتگی جدید خواهند داشت.

طبق گفته This Week At Bungie، Bungie حملات و سیاه چال‌هایی را که قبل از گسترش بازی Destiny 2: The Witch Queen منتشر شده است، در فصل 17 به صورت چرخشی قرار خواهد داد. یک چرخان حمله و یک چرخش سیاهچال وجود خواهد داشت و انجام این فعالیت ها به بازیکنان یک جایزه Pinnacle می دهد.

اول، هر حمله و سیاهچال جدید به بازیکنان Pinnacle پس از هر مسابقه پاداش می دهد، همانطور که در حال حاضر انجام می دهند. فصل بعد، این بدان معناست که Raid of Queen of Witches Vow of the Disiple به ارائه جوایز Pinnacle برای هر جلسه، و همچنین یک سیاهچال بی نام جدید که Bungie قصد دارد آن را منتشر کند، ادامه خواهد داد.

با این حال، علاوه بر این چرخش فصلی، که آخرین محتوا را در پایان بازی برجسته می‌کند، Bungie یک چرخش هفتگی برای حملات قدیمی‌تر و سیاه‌چال‌ها اضافه می‌کند و انگیزه‌هایی برای بازگشت به آنها اضافه می‌کند. توسعه دهنده گفت: “برای چرخش هفتگی، تکمیل مسابقه نهایی در هر یک از حملات یا سیاه چال های انتخاب شده به Pinnacle یک چالش هفتگی سقوط می دهد.”

علاوه بر این، جوایز افسانه ای برای تجهیزات از حملات و سیاه چال ها می توانند بر اساس فعالیت انتخاب شده که در حال حاضر در چرخش است پردازش شوند. این بدان معنی است که اگر یک حمله یا سیاه چال قدیمی شامل یک تفنگ خاص است که فقط از این فعالیت خارج می شود، می توانید آن را بارها و بارها دوباره پخش کنید تا چندین نسخه از آن تفنگ را بدست آورید. اغلب حملات یا سیاه چال‌ها به شما اجازه می‌دهند که فقط یک بار در هفته برای یک شخصیت از آن‌ها جایزه دریافت کنید و مجموع توانایی هفتگی شما را برای به دست آوردن سلاحی که شکار می‌کنید به سه نفر محدود می‌کند.

Bungie در توییتر خاطرنشان کرد که مسدود کردن پست‌های بازرسی در طول چرخش هفتگی غیرفعال شده است، که رشد سلاح‌ها را برای سلاح‌های خاص از پست‌های بازرسی آسان‌تر می‌کند. به عنوان مثال، برخی از حملات دارای زره ​​یا سلاح های خاص مرتبط با برخوردهای خاص هستند.

Destiny 2 شامل برخی از بازی‌های پایانی قدیمی‌تر است، بنابراین حملاتی که در حال حاضر در دسترس هستند عبارتند از: Vault of Glass، Deep Stone Crypt، Garden of Salvation و Last Wish. Bungie اشاره کرد که raid کلاسیک امسال به Destiny 2 بازخواهد گشت، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد آن فاش نکرده است.

در مورد سیاه چال ها، Grasp of Avarice با DLC 30th Anniversary Bungie شروع شد و همچنان لوت سطح Pinnacle را ارائه می دهد – اما سایر سیاه چال ها لوت سطح بالایی ارائه نمی دهند. چرخش به این معنی است که بازیکنان جدید و معمولی برای بازدید مجدد از سیاه چال‌های زیر پاداش دریافت می‌کنند: The Shattered Throne، Pit of Heresy و Prophecy.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.