منو سایت

حلقه Elden: از کجا می توان Briars of Punishment را تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه Elden: از کجا می توان Briars of Punishment را تهیه کرد

اگر می خواهید در حین انتشار جادوی خود در Elden Ring باحال به نظر برسید، باید از Briars of Punishment استفاده کنید. با این حال، این جادوی خونین از ایمان به جای هوش استفاده می کند، بنابراین ممکن است لازم باشد برای استفاده حداکثری از آن به آن احترام بگذارید. به هر حال، با این راهنما به شما خواهیم گفت که از کجا می توانید طلسم را دریافت کنید.

Briars of Punishment توضیح داد

Briars of Punishment طلسمی است که برای اجرای آن به 21 Faith نیاز است. او خارهای خونین را در یک خط مستقیم در مقابل شما رها می کند و به دشمنان آسیب وارد می کند، اما آسیب کمی هم به شما وارد می کند.

در توضیح مقاله Briars of Punishment آمده است:

جادوگری غیرعادی کشف شده توسط جنایتکاران در تبعید. مال آنها جادوگرانی هستند که آکادمی بیش از همه به آنها قسم می خورد. او جادوگر را با خارهای گناه زخمی می‌کند و دنباله‌ای از خارهای خونین را می‌فرستد که از زمین می‌گذرد تا دشمنان را از پایین در هم بکوبد. این جادو را می توان بارها و بارها استفاده کرد. مقصران با چشمان خار در تاریکی ابدی زندگی می کردند. در آنجا ستاره خون را پیدا کردند.

کجا می توان Briars of Punishment را پیدا کرد

Briars of Punishment را می توانید در قله کوه غول ها بدست آورید. شما از انتهای بازی در طول داستان اصلی با این ناحیه مواجه خواهید شد. خوشبختانه، جادویی که به دنبال آن هستید در فضای باز می‌نشیند و می‌توانید با کشتن چند دشمن نزدیک یا فقط سوار شدن بر اسب خود آن را بردارید و سپس خود را نجات دهید.

محل بریارهای مجازات
محل بریارهای مجازات

در حالی که بیشتر بخش باز خطی قله‌های غول‌ها را کاوش می‌کنید، در نهایت به یک پل سنگی طولانی خواهید رسید که از انتهای دیگر آن یک کماندار عظیم الجثه گولم وجود دارد. قبل از عبور از این پل، در سمت چپ در کنار سه راهب آتشین کوچکتر به دنبال یک درخت خشکیده باشید. در کنار درخت Briars of Punishment را خواهید دید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.