منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حلقه Elden: از کجا می توان یک طلسم برای نشان شمشیر بالدار تهیه کرد

حلقه Elden: از کجا می توان یک طلسم برای نشان شمشیر بالدار تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه Elden: از کجا می توان یک طلسم برای نشان شمشیر بالدار تهیه کرد

بازی تهاجمی در Elden Ring می‌تواند بسیار مفید باشد، اما شما می‌خواهید آیتم‌های مناسبی را در اختیار داشته باشید تا از میل خود برای ضربه زدن به دشمنان خود در اطراف با رها شدن بی‌محور استفاده کنید. طلسم Insignia با شمشیرهای بالدار می تواند در این امر بسیار کمک کننده باشد، زیرا با ضربات متوالی قدرت حمله را افزایش می دهد. اگر دوست دارید، این راهنما را دنبال کنید تا بدانید چگونه آن را به مجموعه خود اضافه کنید.

توضیح طلسم Insignia با شمشیر بالدار

طلسم Insignia با شمشیرهای بالدار قدرت حمله شما را با حملات پی در پی افزایش می دهد. به عبارت دیگر، هر چه تعداد ضربات متوالی و متوالی به دشمنتان بیشتر باشد، با هر ضربه، خسارت پاداش بیشتری خواهید داشت.

در توضیح کالای طلسم Insignia با شمشیر بالدار آمده است:

طلسمی که یک تیغه مصنوعی برجسته را نشان می دهد. به شوالیه هایی که در کنار کوچولو می جنگیدند افتخار داده می شود. قدرت حمله را با حملات پی در پی افزایش می دهد. بال ها نماد مالنا و شجاعت شکست ناپذیر او هستند. اگرچه او هرگز رهایی از پوسیدگی نفرین شده ای را که در آن متولد شده است ندیده است، تیغه او برای همیشه زیبا – و بی امان است.

طلسم Insignia با شمشیر بالدار را کجا می توان پیدا کرد

طلسم Insignia با شمشیر بالدار به عنوان جایزه برای قتل رئیس غار Stillwater در Liurnia of the Lakes دریافت می شود. با پایین آمدن در دریاچه و سپس پیاده روی به سمت جنوب تا زمانی که سوراخی در سنگ پیدا کنید، می توان به این سیاه چال رسید.

غار استیل واتر
غار استیل واتر

غار استیل واتر یک سیاه چال کوچک و ساده است، اما داخل آن بسیار تاریک است، بنابراین باید یک مشعل بیاورید. راه خود را از طریق آب های سمی در حین کشتن گل ها، خفاش ها و موارد دیگر ادامه دهید. اگر مواردی برای درمان سم دارید، این می تواند کمک بزرگی در اینجا باشد.

وقتی به انتهای غار رسیدید، باید با شوالیه Cleanrot روبرو شوید. برای شخصیت‌های سطح پایین، این نبرد می‌تواند کاملاً چالش‌برانگیز باشد، اما اگر بتوانید مسیر اسب را یاد بگیرید – مخصوصاً چگونه از تلاش‌های او برای خنجر زدن با نیزه برای آسیب‌های مضحک اجتناب کنید – در نهایت سقوط می‌کند. وقتی این اتفاق بیفتد، شما طلسم نشان را با یک شمشیر بالدار برنده خواهید شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.