منو سایت

حلقه Elden: از کجا می توان خشم طلا را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه Elden: از کجا می توان خشم طلا را دریافت کرد

جادوهای مفید و سرگرم کننده ای که می توانید در Elden Ring بیابید کم نداریم، اما بهترین ها آن هایی هستند که می توانند موقعیت های سرگرم کننده ای را برای شما فراهم کنند. قدرت Wrath of Gold چنین است، که می تواند یک موج شوک برای منفجر کردن دشمنان شما (از جمله بازیکنان PvP) از صخره های بلند و مکان های خطرناک دیگر ارسال کند. در این راهنما به شما خواهیم گفت که این طلسم کوچک زیبا را کجا باید به پایان برسانید.

خشم طلا توضیح داد

Wrath of Gold طلسمی است که برای اجرای آن به 32 Faith نیاز است. انفجاری را ایجاد می کند که در حین وارد کردن آسیب، دشمنان را دفع می کند، و آن را به گزینه ای عالی برای کنترل جمعیت و یک طلسم سرگرم کننده برای بازیکنان PVP تبدیل می کند تا در هنگام نزدیکی به لبه ها از آن استفاده کنند.

در توضیحات مورد Wrath of Gold آمده است:

یک طلسم پرستش عالی Erdtree. یک موج شوک طلایی ایجاد می کند که دشمنان نزدیک را دفع می کند. شارژ باعث افزایش اندازه موج ضربه می شود. این طلسم زمانی کشف شد که حلقه الدون شکسته شد و به عنوان نشانه ای از عصبانیت ارددر ترسیده شد.

خشم طلا را کجا پیدا کنیم

خشم طلایی را می توان در خرابه های درختان در فلات شمالی آلتوس یافت. این بیوم روشن و متمایز از نظر بصری، منطقه ای در میانه بازی است که باید در جاده اصلی تاریخ از آن بازدید کنید، اما مکان واقعی طلسم در نزدیکی Minor Erdtree است که در یک منطقه تاریک جنگلی پر از دشمنان خطرناک واقع شده است. .

خرابه های مردم درخت
خرابه های مردم درخت

توجه داشته باشید که شما می خواهید بسیار مراقب باشید که هر بار فقط با یکی از دشمنان بلند و بلند بجنگید. این دشمنان که با نام کرم‌فیس شناخته می‌شوند، می‌توانند به سرعت با استفراغ منزجر کننده‌شان که بلافاصله شما را می‌کشند، شما را نفرین کنند.

هنگامی که به منطقه پر درخت رسیدید، به سمت ویرانه های Woodfolk مستقیماً در شرق Minor Erdtree بروید. گروهی از کرم‌ها را خواهید دید که مجموعه‌ای از پله‌ها را احاطه کرده‌اند، بنابراین یا با آن‌ها مبارزه کنید یا آنها را فریب دهید و با عجله به سمت پله‌ها برگردید، سپس آنها را به زیرزمینی ببرید که در آن Wrath of Gold قرار دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.