منو سایت

حلقه الدن: کجا شکل نامرئی به دست آوریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: کجا شکل نامرئی به دست آوریم

اگر می خواهید در Elden Ring سرگرم شوید، به برخی از منحصر به فرد ترین جادوهای بازی نگاه نکنید. به عنوان مثال، Unseen Form به شما امکان می دهد برای مدت کوتاهی نامرئی شوید و به شما فرصتی می دهد تا به دور دشمنان بروید و ترفندهای مهاجمان PVP را بازی کنید. اگر می خواهید این یکی را برای خودتان بگیرید، بخوانید کجا آن را پیدا کنید.

شکل نامرئی توضیح داده شده است

Unseen Form طلسمی است که برای استفاده از آن به ۱۶ هوش نیاز دارد. استفاده از آن شما را در عرض 30 ثانیه تقریباً کاملاً نامرئی می کند.

Сега свири: Годрик Присадения и Замъкът на Stormveil – Elden Ring Lore

Описанието на артикула на Unseen Form гласи:

Една от нощните магии на Селия, Градът на магьосничеството. Прави колелото полуневидимо. Докато сте на кон, ефектът се простира до покриване на планината. Тази магия може да се използва, докато е в движение. Убийците на Селиан обмисляха всеки вариант, който помага на мръсната им работа.

Къде да намерите невидима форма

Невидимата форма може да бъде намерена на върха на Mirage Rise [1] در فلات آلتوس پس از حل پازل. در ابتدا، برج پنهان می شود تا زمانی که سه برجستگی جادویی را در مجاورت پیدا کرده و نابود کنید – یکی از آنها کاملاً پنهان است.

پازل Mirage Rise را حل کنید تا برج ظاهر شود.
پازل Mirage Rise را حل کنید تا برج ظاهر شود.

در اینجا محل هر 3 یال است:

  • که در شانه اول [2] درست در کنار پایه قرار دارد که سرنخ هایی از پازل ارائه می دهد. از دست دادن تقریبا غیرممکن است.
  • که در خط الراس دوم [3] کمی به سمت غرب نزدیک دیوار قرار دارد. مراقب دشمنانی باشید که در این منطقه ظاهر می شوند.
  • که در شانه سوم [4] سخت ترین گروه است. در شرق پایه با سرنخ‌ها و در جنوب Bower of Bounty Site of Grace، صخره‌ای تا حدی غیرعادی روی تپه‌ای کوچک قرار دارد. اگر بزنی آخرین رج را نمایان می کند. به خاطر داشته باشید که اگر متوجه سرگردانی یک خرگوش بدون دندان شبح مانند در این منطقه شدید، در جای مناسبی هستید.

پس از از بین بردن آخرین شانه، Mirage Rise به شکل فیزیکی ظاهر می شود که به شما اجازه می دهد تا به بالا صعود کنید و Unseen Form و آنالوگ سلاح آن Unseen Blade را پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.