منو سایت

حلقه الدن: کجا اوچیگاتانا را پیدا کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: کجا اوچیگاتانا را پیدا کنیم

از طیف بازی‌های نقش‌آفرینی، نرم‌افزار مملو از کال‌بک‌های بازی‌های قبلی است و اغلب شامل بسیاری از همان سلاح‌هایی است که طرفداران شروع به دوست داشتن آن‌ها کرده‌اند. The Elden Ring تفاوتی ندارد و یکی از ویژگی های اصلی سریال که تقریباً هر علاقه مند به Souls از دیدن آن خوشحال می شود بازگشت آن است و اوچیگاتانا کاتانای طولانی و مرگبار است. در این راهنما، ما به شما در جهت موقعیت مکانی آن اشاره می‌کنیم تا بتوانید خودتان آن را مدیریت کنید.

اوچیگاتانا توضیح داد

یک کاتانا مورد نیاز است که برای کنترل آن به 11 قدرت و 15 مهارت نیاز دارد. اگرچه لزوماً بهترین کاتانا در بازی نیست، اما هنوز هم برای تقریباً هر نوع ساختی، به ویژه آنهایی که در انباشته شدن از دست دادن خون تخصص دارند، گزینه ای محکم باقی می ماند.

مهارت پیش‌فرض اسلحه برای اوچیگاتانا Unsheathe است که شمشیر را روی نشان خود قرار می‌دهد و سپس آن را برای یک حمله تهاجمی با آسیب‌های سنگین خیلی سریع رها می‌کند. این باعث می شود به عنوان یک جوشانده برای دشمنان بی خبر بسیار مفید باشد.

در توضیح مقاله اوچیگاتانا آمده است:

کاتانا با تیغه منحنی تک لبه بلند. سلاح منحصر به فردی که سامورایی ها از سرزمین نی ها در اختیار دارند. تیغه با طراحی موج دار خود دارای تیزی فوق العاده است و حملات حشرات باعث از دست دادن خون می شود.

کجا اوچیگاتانا را پیدا کنیم

کلاس سامورایی ابتدایی بازی را با اوچیگاتانا آغاز می کنداما برای بقیه، هنوز هم ساده‌ترین و زودرس‌ترین کاتانایی است که می‌توانید دریافت کنید. می توان آن را در Catacombs Touched by Death یافتکه در قسمت شمالی لیمگریو قرار دارد.

دخمه هایی که با مرگ لمس شدند
دخمه هایی که با مرگ لمس شدند

از Site of Grace of the dungeon، مسیر خطی را به سمت پایین و از اولین اسکلتی که می بینید دنبال کنید و سپس پله های نزدیک را به سمت پایین به منطقه وسیع تری دنبال کنید. سمت راست پله ها طاقچه ای با در کوچک و نسبتاً مخفی وجود دارد که می توانید از آن وارد شوید.

هنگامی که وارد درب پله شدید، فقط مسیر را به جلو دنبال کنید و از درب بعدی به چپ بپیچید. در این اتاق اوچیگاتانا را روی یک جسد خواهید دید و آماده ضربه زدن به بقیه سیاهچال خواهید بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.