منو سایت

حلقه الدن – چگونه گادفری، اولین لرد الدن را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن - چگونه گادفری، اولین لرد الدن را شکست دهیم

پس از کشته شدن سر گیدئون، دانای کل، نوبت به صعود نهایی به Erdtree و ادعای تاج و تخت رسیده است. فقط یک چیز مانع شما می شود: گادفری، شوهر اول ماریکا، و الدون لرد اصلی.

این نبرد به برخی از نمادین‌ترین باس‌ها در تاریخ FromSoftware برمی‌گردد – Slave Knight Gael یا Knight Artorias را در نظر بگیرید. شما نمی توانید آن را بیرون بیاورید و هیچ ایمنی پشت تیرک یا با “بغل کردن الاغ” وجود ندارد. گادفری شما را مجبور می کند که صبور باشید، کاملاً به اجتناب خود تکیه کنید و تنها زمانی که انجام این کار ایمن باشد در پنجره های کوچک حمله کنید. این یک آزمون مهارت واقعی است، اما حفظ مجموعه حرکات آن شما را به پیروزی می رساند.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

آمادگی برای نبرد

خوشبختانه، این یک نبرد کاملاً واضح است. گادفری فقط آسیب فیزیکی وارد می کند، بنابراین لازم نیست نگران ریه های خشک شده یا سایر انواع محافظت در برابر عوامل باشید. فقط زره ای را که بیشترین مقاومت را در برابر آسیب فیزیکی به شما می دهد دور بیندازید و آماده خواهید بود.

ساختمان های Melee باید مجهز به هر نوع شناور تسلیحاتی در کوتاه ترین زمان باشند. باز هم، پنجره حمله بسیار کوتاه است، بنابراین از همه چیز برای مدت طولانی اجتناب کنید. برای جادوگران، هر طلسمی که می توانید به سرعت اجرا کنید، انتخاب خوبی است، با گلینستون آیس کرگ یکی از بهترین گزینه ها است. همچنین یک شمشیر جادویی (مانند Adula’s Moon Blade) برای تنبیه گادفری در صورت نزدیک شدن بیش از حد در نظر بگیرید. مستعد ابتلا به پوسیدگی اسکارلت است، بنابراین مجموعه های Faith باید قطعاً به Rotten Breath یا Ekzyke’s Decay مجهز شوند. این یک راه عالی برای کاهش HP و کوتاه کردن مدت زمان نبرد است.

گادفری در صورت شما می ماند و می تواند به سرعت فاصله بین دو مرحله را کاهش دهد، بنابراین ساخت مسافت های طولانی بدون کمک بازیکن دیگری که حواس او را پرت می کند، مبارزه می کند. Black Knife Tiche بهترین فراخوان معنوی برای نبرد است. از نزدیک تهاجمی خواهد ماند و به شما زمان زیادی می دهد تا حمله خود را راه اندازی کنید. علاوه بر این، هر دو Nepheli Loux و Shabriri به عنوان احضار NPC برای کمک به شما در نبرد در دسترس هستند. فقط مطمئن شوید که خط ماموریت Nepheli را تکمیل کرده اید و با سه انگشت در نسخه Frenzied Flame روبرو شده اید.

چگونه می توان گادفری، اولین لرد پیر را شکست داد

گادفری به شدت ضربه می زند، اما وقتی می دانید باید مراقب چه چیزی باشید، می توان از حملات او نسبتاً آسان جلوگیری کرد. اگرچه امکان استفاده از سپر (حداقل در مرحله اول) وجود دارد، اما مسدود کردن تبر آن تنها در چند ضربه استقامت شما را از بین می برد. با اجتناب از بیشتر حملات او بهترین خدمت را خواهید داشت. زمان ممکن است کمی دشوار باشد – بسیاری از حرکات او بیشتر از آنچه انتظار دارید طول می کشد – اما تمرین شما را به آنجا می رساند.

در اینجا تمام حرکاتی که باید در مرحله اول مراقب آنها باشید آمده است:

فاز اول (گادفری، اولین لرد پیر)

قبل از اینکه شکاف در یک انفجار بزرگ AOE منفجر شود، از شکاف فرار کنید.
قبل از اینکه شکاف در یک انفجار بزرگ AOE منفجر شود، از شکاف فرار کنید.
 • پرتاب تبر. گادفری تقریباً همیشه با این حرکت نبرد را آغاز می کند. او در هوا می پرد، تبر خود را به زمین می اندازد و سپس در یک لحظه به دنبال آن می افتد. از هر جهتی از مسیر تبر خودداری کنید و برای جلوگیری از سقوط آن دور بمانید. در حین ریکاوری از این حرکت، یک یا دو حمله وارد کنید.
 • بکسل کردن تبر. او به سمت شما می دود و تبر خود را پشت سر خود می کشد و سپس با شیب رو به بالا آن را از زمین بیرون می کشد. از آن اجتناب کنید.
 • ضربه تبر. او تبر خود را به شما خواهد زد. این حرکت را می توان از دورتر از آنچه انتظار دارید متصل کرد و اغلب با سایر نوسانات تبر ترکیب می شود. اجتناب از طرف برای جلوگیری از.
 • شکاف – ترک – رخنه. گادفری تبر خود را که چندین بار شنیده شده قبل از فرو بردن آن به زمین، تاب می دهد. چند ثانیه بعد، او تبر را به عمق زمین فشار داد و شکاف عظیمی در زمین ایجاد کرد که تمام عرصه را در بر می گرفت. لحظه ای بعد ترک در یک انفجار AOE منفجر می شود. به محض اینکه تبر به زمین برخورد کرد خود را پرتاب کنید تا از آسیب ناشی از شکاف جلوگیری کنید. به پهلو بدوید تا از محدوده AOE بعدی خارج شوید. او احتمالا بلافاصله با یک حمله بعدی به شما حمله خواهد کرد، پس آماده باشید.
 • گام. در طول نبرد، گادفری شما را زیر پا می گذارد و سنگ هایی را که از زمین بیرون زده اند به داخل مخروط می فرستد. این حرکت اغلب با حملات دیگر ترکیب می شود. در برابر میل به اجتناب مقاومت کنید. این از آسیب AOE جلوگیری نمی کند. در عوض، به محض اینکه پای او به زمین برخورد کرد، بپرید. به سمت آن بپرید تا این حرکت را با یک حمله پرشی تنبیه کنید.
 • فوق العاده ضربه زدن در اواسط مرحله اول (در حدود 75 درصد سلامتی) گادفری ضربه بزرگی وارد خواهد کرد که موجی شوک را به سراسر عرصه خواهد فرستاد. برای جلوگیری از آسیب، از موج ضربه رد شوید. زمان تکمیل و بازیابی برای این حرکت قابل توجه است، بنابراین از مزیت استفاده کنید و تا حد امکان آسیب وارد کنید. پس از این حرکت – در حالی که هاله سفید بالای سر او قرار دارد – پاهای او یک موج شوک ایجاد می کند، نه AOE سیاه. این هم موهبت و هم نفرین است: موج شوک ناشی از حملات AOE او اکنون کل عرصه را فرا خواهد گرفت. اما برخلاف ضربه قبلی، این حرکت قابل تحمل است.
هنگامی که گادفری شروع به چرخاندن آهسته سوپرتاپ کرد، برای رد شدن از موج شوک آماده شوید.
هنگامی که گادفری شروع به چرخاندن آهسته سوپرتاپ کرد، برای رد شدن از موج شوک آماده شوید.

با حدود 50 درصد سلامتی، گادفری به طرز وحشیانه ای همراه خود سروس را می کشد و شکل واقعی خود را به عنوان هوآرا لوکس، جنگجو نشان می دهد. دیگر لازم نیست نگران تبر او باشید، اما اکنون او از مجموعه ای از حملات مرگبارتر استفاده می کند. این حرکات را نمی توان مسدود کرد و در صورت اتصال می توانند به طور بالقوه به شما شلیک کنند، بنابراین برای پرتاب آماده باشید!

فاز دو (هواره لوکس، جنگجو)

Hoarah Loux همیشه سعی می کند شما را در ابتدای فاز دو به چنگ آورد. اجتناب از طرف برای جلوگیری از.
Hoarah Loux همیشه سعی می کند شما را در ابتدای فاز دو به چنگ آورد. اجتناب از طرف برای جلوگیری از.
 • حمله کنید Hoarah Loux همیشه فاز دو را با این حرکت آغاز می کند. او به سمت شما می دود و به آرامی دست هایش را دراز می کند تا در نهایت سعی کند شما را بگیرد. (بعداً در نبرد، گاهی به جای فرار، این حرکت را با پریدن از راه دور به سمت شما شروع می کند). اگر وصل شود شما را به هوا پرتاب می کند و به زمین باز می گرداند. کنار بروید تا گرفتار نشوید.
 • او همچنین دومین حمله حمله مرگبارتر را انجام خواهد داد. در این حالت او با دست‌های بسته به سمت شما می‌دوید و شما را به پرواز در میدان می‌فرستد و در صورت اتصال شما را به زمین باز می‌گرداند. در آخرین ثانیه از آن اجتناب کنید.
 • یک ضربه خفه کننده او دست خود را به عقب خم می کند و سعی می کند گلوی شما را بگیرد، شما را به هوا بلند کرده و به زمین می اندازد. اجتناب از طرف برای جلوگیری از.
 • حمله به ناخن او دو بار با ناخن هایش به شما ضربه می زند، لحظه ای مکث می کند و سپس یک رگبار مرگبار از هفت ناخن دیگر دنبال می شود. این سری دوم ضربات خیلی سریع اتفاق می افتند و اجتناب از آنها بسیار دشوار است، پس سعی کنید بعد از اجتناب از دو ضربه اول فرار کنید.
 • زمین لرزه هوآرا لوکس. او غرش می کند (که می تواند شما را زمین بزند اما به شما صدمه نزند)، به هوا می پرد و با شما برخورد می کند. یک ثانیه بعد، او هر دو دست خود را به زمین می زند و یک انفجار AOE ایجاد می کند و زمین را در دهانه هایی می پوشاند که لحظه ای بعد فوران می کنند. از طریق AOE فرار کنید و از محدوده دهانه ها قبل از فوران آنها فرار کنید.
 • گام. درست مانند فاز یک، او روی شما پا می گذارد و تکه های سنگ را از زمین بیرون می فرستد. دوباره از آنها رد شوید. او همچنین سوپر ناک را با سلامتی حدود 25 درصد انجام می دهد، این بار دو بار پا می گذارد، نه یک بار. از هر دو بگذر.
برای جلوگیری از فوران Hoarah Loux Eartshaker از محدوده دهانه فرار کنید.
برای جلوگیری از فوران Hoarah Loux Eartshaker از محدوده دهانه فرار کنید.

آب و هوا ممکن است در هر دو مرحله نبرد کمی سخت باشد، اما تمام حملات او به خوبی تلگراف شده است. به انیمیشن های خروج او توجه کنید تا بدانید کدام حمله در راه است و در برابر اجتناب های خود صبور باشید. هرزنامه دکمه اسکرول یک حکم اعدام در این نبرد است. با حملات خود حریص نشوید و به زودی پیروز ظاهر خواهید شد. وقتی این کار را انجام دادید، با 300000 رون و یک یادبود Hoarah Loux پاداش دریافت خواهید کرد که به شما امکان دسترسی به تبر Hoarah Loux از Godfrey یا Earthshaker Ash of War را می‌دهد. پس از مرگ گادفری، زمان ورود به Erdtree و رویارویی با Radagon و Elden Beast فرا رسیده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.