منو سایت

حلقه الدن: چگونه موهای بالدار داشته باشیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: چگونه موهای بالدار داشته باشیم

انتخاب سلاح‌های Elden Ring ممکن است بسیار زیاد باشد، اما آن‌هایی که مهارت‌های جالب در سلاح‌ها و زیبایی‌شناسی جذاب دارند، واقعاً نمایش را می‌دزدند. یکی از این سلاح‌ها Winged Scythe است، یک سلاح مبتنی بر ایمان با دامنه حرکتی بسیار زیاد که می‌توانید در اوایل ماجراجویی به دست آورید. اگر امیدوارید با این پسر بد دشمن درو کنید، ما برای شما توضیح داده ایم که کجا او را پیدا کنید.

موهای بالدار توضیح داد

داس بالدار یک سلاح برداشت است که برای تسلط بر آن به 16 قدرت، 16 مهارت و 24 ایمان نیاز دارد. این یک گزینه محکم برای هر طرح Faith به دلیل آسیب زیاد و برد طولانی است.

با استفاده از مهارت سلاح موی بالدار، بال های فرشته شما را وادار می کند برای حمله ای فریاد و بی رحمانه به هوا بپرید. حتی اگر این مهارت قوی ترین سلاح در بازی نباشد، تماشای بصری حمله بسیار جذاب است.

در توضیح مقاله بالدار داس آمده است:

اسکیتار مقدس شبیه یک جفت بال سفید. آسیب مقدس وارد می کند. طبق باورهای بت پرستان، دختران بال سفید پیام آوران مهربان مرگ هستند.

موهای بالدار را کجا پیدا کنیم

داس بالدار را می‌توان در خرابه‌های تومب‌وارد در شبه‌جزیره گریه پیدا کرد. تقریباً بلافاصله پس از خروج از درس می توان به این قسمت از بازی دسترسی داشت، بنابراین اگر می خواهید موهای خود را برای کل بازی تکان دهید، می توانید بدون دردسر زیاد آن را بگیرید. با این حال، به دلیل نیازهای نسبتاً بالای آن برای آمار، ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید آن را مدیریت کنید.

خرابه های مقبره
خرابه های مقبره

به ویرانه ها نزدیک شوید و به دنبال پلکانی بگردید که به یک اتاق تاریک منتهی می شود. داخل اتاق یک صندوقچه گنج حاوی موهای بالدار قرار دارد. با سلاح هایی که اکنون دارید، می توانید درو مقدسی باشید که همیشه آرزوی تبدیل شدن به آن را داشتید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.