منو سایت

حلقه الدن – چگونه راداگون را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن - چگونه راداگون را شکست دهیم

حلقه الدن - چگونه راداگون را شکست دهیم

تا اینجا آمده ای! پس از سرنگون کردن گادفری، بالاخره وقت آن است که از درهای Erdtree عبور کنیم. “رئیس نهایی” که برای یک بازی با تعداد پنالتی های ثابتی مانند الدن رینگ مناسب است، در واقع دو رئیس در کنار یکدیگر هستند. اولین نفری که در تنه در حال دود شدن با آن روبرو خواهید شد، Radagon of the Golden Order، نیمه دیگر ملکه Marika و دومین Elden Lord است.

مانند همه سخت‌ترین نبردها در بازی‌های From Software، دانلود Radagon به صبر، تمرکز و – به احتمال زیاد – چندین بار نیاز دارد. مطالعه الگوهای حمله و راحتی در اینجا بیش از هر نبرد دیگری در بازی مهم است، زیرا پس از شکست دادن او بدون فرصتی برای استراحت مستقیماً به میدان باس بعدی پرتاب خواهید شد. در اینجا همه چیزهایی است که برای خروج از آن سوی الدن لرد نیاز دارید.

در حال پخش: حلقه ELDEN – آزادی

آنچه باید قبل از ورود به سیستم بدانید

فقط رسیدن به Radagon مستلزم شکست دادن بسیاری از سرسخت ترین باس های بازی است، بنابراین مطمئناً تا زمانی که به آن نرسیدید باید در سطح بالایی باشید. برای اینکه تجربه را تا حد امکان بدون دردسر کنید، هدف خود را در سطح 150 قرار دهید، با حداقل 40 امتیاز در Vigor سرمایه گذاری کنید تا از یک ضربه اجتناب کنید.

ورود به نبرد با احضار روح سطح می تواند جهان را تغییر دهد. شما چیزی می خواهید که به اندازه کافی قوی باشد تا اگرو را جذب کند و از چند ضربه راداگون جان سالم به در ببرید، همانطور که HP خود را دوباره جمع می کنید و شارژ می کنید. خاکستر اشک تقلید معمولاً حتی پس از عصب انتخابی قابل اعتماد است. (توجه: اگر تماس معنوی شما در اینجا بمیرد، او برای کمک به رئیس بعدی در اطراف نخواهد بود. اگر اعتماد به نفس دارید، می توانید به صورت انفرادی با راداگون روبرو شوید و به تماس خود ادامه دهید).

بسیاری از حملات راداگون آسیب مقدسی وارد می‌کنند، بنابراین قبل از ورود، ریه‌های خشک شده Holyproof را تهیه کنید یا طلسم‌های قلعه الهی را انجام دهید. علاوه بر این، به دلیل اینکه او رئیس رئیس است، به طور قابل توجهی در برابر جادوی Godskin ضعیف است. اگر ایمان به استفاده از آنها را داشته باشید، جادوهای شعله سیاه می توانند کمک بزرگی باشند.

چگونه راداگون را شکست دهیم

خوشبختانه اکثر حملات راداگون به خوبی تلگراف می شوند، حتی اگر در هنگام فرود آسیب زیادی وارد کنند. برخی از حملات او را می توان به طور موثر با سپر مناسب مسدود کرد، اما در بیشتر موارد به شما خدمات بهتری داده می شود و از راه نبردن خودداری می کنید. راحت‌تر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید تلو تلو می‌خورد، بنابراین همیشه آماده باشید تا از شر یک شوک بحرانی خلاص شوید.

لحظه ای طول می کشد تا وقتی برای اولین بار وارد میدان می شوید متوجه شما شود. از وضعیت آسیب پذیر او برای وارد شدن به یک یا دو حمله آزاد استفاده کنید. در اینجا تمام حرکاتی که باید در مرحله اول مراقب آنها باشید آمده است:

فاز اول

  • نوسان شدید و به دنبال آن انفجار AOE. هنگامی که چکش خود را به عقب برگردانید و شروع به درخشش طلایی کرد، آماده غلتیدن پشت آن باشید. هنگامی که تاب بخورد، زمین با طلا در مقابل آن می درخشد و چند ثانیه بعد منفجر می شود. پشت آن بچسبانید و چند ضربه بزنید تا بهبود یابد.
  • شکستن با دو دست چکش او طلا خواهد درخشید و قبل از اینکه آن را پایین بیاورد، آن را بالای سرش بلند می کند و یک انفجار AOE در اطرافش ایجاد می کند. برای جلوگیری از آسیب کافیست آن را مرور کنید.
  • حمله چنگ زدن هنگامی که دست او شروع به طلایی شدن کرد، آماده باشید تا چند ثانیه بعد از سارق ورودی جلوگیری کنید. مقداری آسیب بزنید تا زمانی که بهبود یابد.
  • طلسم با نیزه رعد و برق. همانطور که پیچ را به سمت شما پرتاب می کند از آن دوری کنید، سپس به سرعت دور شوید، زیرا در یک لحظه به زمین برخورد می کند و منفجر می شود.
  • گاهی اوقات او به طور همزمان پنج پیچ کوچکتر را به سمت شما شلیک می کند. از اینها بپرهیز
  • اگر خیلی دور حرکت کنید، اغلب با پرواز به سمت شما با یک حمله گسترده، فاصله را کاهش می دهد. اگر استراتژی شما شامل سلاح یا جادوهای دوربرد است، برای جلوگیری از این امر آماده باشید.

از حملات باقی مانده او در مرحله 1 باید با کمی تمرین به راحتی جلوگیری کرد. با چرخاندن آن با چکش آن را مسدود کنید یا از آن اجتناب کنید و به پهلو بغلتانید تا با قدم های او تداخل نداشته باشید.

هنگامی که یک سوم از گروه سلامت او را حذف کنید، او حملات ویرانگر جدیدی را به کارنامه خود اضافه می کند. بیشتر از همه به موارد زیر توجه کنید:

فاز دوم

  • زیر پا گذاشتن و به دنبال آن یک حمله رو به پایین. او هر بار با این حرکت فاز دو را آغاز خواهد کرد. وقتی او پایین آمد از انفجار بگذرید. سپس به هوا می پرد، برای چند ثانیه در جای خود می ماند و در نهایت برای یک انفجار AOE سقوط می کند. آب و هوا در اینجا ممکن است کمی دشوار باشد، اما فقط زمانی که به زمین برخورد کرد، حرکت کنید تا آسیبی نبینید.
  • شروع به تله‌پورت می‌کند و در حدود نیم ثانیه ناپدید می‌شود و سپس دوباره در یک رعد و برق ظاهر می‌شود (معمولاً درست در صورت شما). وقتی دوباره ظاهر شد به سمت راست برگردید تا آسیبی نبینید.
  • موج شوک عظیم AOE. او سه بار چکش خود را می زند و امواج شوک بزرگی را به سمت شما می فرستد. شما می توانید به راحتی از طریق آنها حرکت کنید، اما فاصله خود را حفظ کنید. اگر خیلی نزدیک باشید مطمئناً آسیب خواهید دید. زمان ریکاوری پس از آن قابل توجه است، بنابراین برای مواجهه با چند ضربه سریع آماده باشید.

برای کاهش زمان انجام این حرکات کمی تمرین لازم است. حریص نشوید، واکنش نشان دهید و در کمترین زمان نوار سلامتی او را به صفر خواهید رساند. امیدواریم توانسته باشید چند ویال را ذخیره کنید زیرا فقط در نیمه راه آخرین نبرد بازی هستید! اکنون زمان رویارویی با Elden Beast است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.