منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حلقه الدن قوی ترین دیوار توهمی را دارد که تا به حال دیده ایم

حلقه الدن قوی ترین دیوار توهمی را دارد که تا به حال دیده ایم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن قوی ترین دیوار توهمی را دارد که تا به حال دیده ایم

حلقه الدن قوی ترین دیوار توهمی را دارد که تا به حال دیده ایم

یک دیوار توهم شکستنی در Elden Ring این سوال را در میان جامعه ایجاد می کند که آیا توسعه دهنده From Software اسرار بیشتری از آنچه قبلا تصور می شد در بازی پنهان کرده است یا خیر. این دقیقاً همان کاری است که این استودیو انجام می دهد. اما همچنین، در همان زمان، به خوبی می تواند هر چیزی باشد.

این دیوار توسط YouTuber در Dark Souls Iron Pineapple کشف شد. واقع در Volcano Manor، یک سیاه چال قدیمی در وسط بازی، که در گوشه سمت چپ بالای نقشه Elden Ring قرار دارد. فقط تا رسیدن به آتشفشان مورد نظر، کوه گلمیر، ادامه دهید.

Breaking Walls برای بازی‌های From Software چیز جدیدی نیست – قدمت آن‌ها به Demon’s Souls از سال 2009 برمی‌گردد و در هر سه بازی Dark Souls و Bloodborne یافت می‌شوند. اما به طور خاص، همه آنها را می توان در یک ضربه نابود کرد. و حلقه الدن نیز چنین دیوارهایی دارد. دیوار در Volcano Manor در صورت لزوم خاص است زیاد ضربه بزنید تا آن را پایین بیاورید.

GameSpot به Volcano Manor سفر می کند تا دیوار را برای خود آزمایش کند. ویرایشگر SEO Gabe Gurwin موفق به دانلود آن در 45 بازدید شد. من حدود 30 ضربه به دیوار بدبخت زدم، اگرچه ابتدا با چند طلسم روی آن فریاد زدم (مطمئن نیستیم این مهم است یا خیر).

این دیوار بیش از هر چیز دیگری سؤال ایجاد می کند، زیرا در واقع کاملاً بی فایده است. تخریب دیوار و عبور از ورودی نوساز به سادگی به مرکز اصلی Volcano Manor باز می گردد. تخریب این دیوار نه میانبر ارائه می کند، نه اشیایی را آشکار می کند و نه روایت اضافی ارائه می دهد.

با فرض اینکه همه چیز یک باگ یا باقی مانده از میانبری نباشد که From Software در ابتدا برنامه ریزی کرده بود اما در نهایت آن را قطع کرد، تنها چیزی که دیوار می دهد توانایی پراکندگی چنین موانعی در سراسر بازی است. این می تواند سرنخی برای جستجوی بیشتر باشد، که برخی از آنها می تواند در حقیقت به عنوان میانبر عمل کنید یا رازهایی را که فقط در انتظار فاش شدن هستند پنهان کنید. یا، همانطور که در بالای این مقاله گفتیم، به خوبی می تواند چیزی جز شوخی ناپسندی از From Software باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.