منو سایت

حلقه الدن: طلسم میراث Starscourge را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: طلسم میراث Starscourge را از کجا تهیه کنیم

همانطور که در دنیای باز گسترده Elden Ring کاوش می کنید، با طلسم های زیادی روبرو می شوید که باید کمک های مالی مفید و بهبود عملکرد را به شما تجهیز کنید. اگر قصد دارید سلاح‌های قوی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که می‌توانید از مزیت طلسم Starscourge Heirloom استفاده کنید، که تغییر جزئی در ویژگی‌ها به شما می‌دهد. در این راهنما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید این مورد را به مجموعه خود اضافه کنید.

توضیحی در مورد طلسم برای میراث Starscourge

طلسم Starscourge Heirloom به شما 5 قدرت اضافی در حالی که مجهز هستید می دهد. اگرچه بعید است که تفاوت واقعاً قابل توجهی در نتیجه آسیب شما وجود داشته باشد، این می تواند در برآورده کردن الزامات آمار در مورد سلاح های جدید مفید باشد، در حالی که منتظر جمع آوری تعداد کافی رون هستید تا به طور دائم قدرت خود را به سطح مورد نیاز افزایش دهید.

در شرح شیء طلسم از Starscourge Heirloom آمده است:

یک طلسم حکاکی شده با صحنه ای از یک داستان قهرمانانه. قدرت را افزایش می دهد. قدرتمندترین قهرمان نیمه خدایان به تنهایی با ستارگان در حال سقوط روبرو شد – و بنابراین آنها را در هم شکست و فتح او سرنوشت ستاره ها را مهر و موم کرد.

کجا می توان طلسم Starscourge Heirloom را پیدا کرد

طلسم Starscourge Heirloom در فورت گیل در غرب کیلید واقع شده است. این قلعه در اوایل بازی قابل دسترسی است، به سمت شمال شرقی لیمگریو می رود و پس از برخورد با Caelid کمی به سمت جنوب می رود. فقط آماده باشید که برخی از دشمنان کمی از سطح لیگ شما خارج شوند.

محل استارسکورج هییرلوم
محل استارسکورج هییرلوم

مطمئن شوید که فورت گائل شمالی سایت گریس را درست در خارج از دستکش دشمنانی که از خود قلعه دفاع می کنند آتش زده اید. شما یا می خواهید راه خود را از میان دستکش باز کنید یا از دست همه سربازان سوار بر اسب فرار کنید تا به قلعه برسید. با این حال، ورود به داخل آسان نخواهد بود.

همانطور که بلافاصله متوجه خواهید شد، درب فورت گیل بسته است و هیچ راهی برای باز کردن آن وجود ندارد. در عوض سمت راست قلعه را بپیچید و مسیر خطی اندام ها و سکوهای چوبی تکان خورده را دنبال کنید تا به نردبانی برسید که شما را به داخل سازه می برد.

از اینجا، از تخته مجاور عبور کرده و سرباز آویزان در سمت دیگر را بکشید، سپس کمی جلوتر بروید تا سربازان بیشتری برای شکست پیدا کنید. در این قسمت شما متوجه یک سینه در زیر یک سایبان کوچک خواهید شد و در داخل آن طلسم Starscourge Heirloom را خواهید دید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.