منو سایت

حلقه الدن: طلسم مدال را برای غرش از کجا می توان تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: طلسم مدال را برای غرش از کجا می توان تهیه کرد

جمع آوری تمام طلسم های حلقه الدن می تواند کار بزرگی باشد، اما این بدان معنا نیست که پیدا کردن همه آنها سخت است. در واقع تعداد زیادی هستند که در ابتدای بازی با کمترین تلاش می توان آنها را پیدا کرد. یکی از این طلسم ها Rear Medallion است که تنها به یک سفر سریع به یک سیاه چال نسبتا ساده نیاز دارد. در این راهنما به شما خواهیم گفت که برای تهیه این یکی از کجا بروید.

طلسم مدالیون عقب توضیح داده شده است

طلسم Rear Medallion حملات را با غرش و تنفس تشدید می کند، مانند War Cry و Beast’s Roar. با این حال، آنها را با طلسم های تنفس اژدها اشتباه نگیرید، زیرا بوف برای آنها صدق نمی کند.

در توضیح آیتم مدال عقب طلسم آمده است:

مدال برنزی که یک غول خروشان را به تصویر می کشد. غرش و حملات تنفسی را تشدید می کند. در زمان های قدیم، غول ها دشمنان فانی ارددر بودند. غرش آنها طبیعت را ویران کرد، بهمن ها را باز کرد و طوفان های آتشین را شعله ور ساخت.

طلسم مدال عقب را از کجا می توان تهیه کرد

مدال Roar با شکست دادن سر سیاه چال تونل لیمگریو در لیمگریو به دست می آید. این معدن بازی اولیه در انتهای شمالی دریاچه عقیل قرار دارد و تقریباً بلافاصله پس از ترک درس می توان به آن دسترسی داشت. با توجه به دشمنان سطح پایین، این نباید برای شما دردسر زیادی ایجاد کند.

تونل های لیمگریو
تونل های لیمگریو

در انتهای تونل های Limgrave ترول Stonedigger قرار خواهد گرفت که به عنوان ملاقات با رئیسان سیاه چال عمل می کند. این ترول عظیم الجثه می تواند صدمات زیادی وارد کند، اما به طرز وحشتناکی کند است، پس فقط تا زمانی که زمین بخورد گریه کنید. وقتی این کار را انجام دادید، طلسم مدالیون عقب را به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.