منو سایت

حلقه الدن: شعله جنون را از کجا بدست آوریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: شعله جنون را از کجا بدست آوریم

به نظر می رسد فهرست طلسم های الدن رینگ یک مایل طول دارد و طلسم های موجود در آن از متوسط ​​تا فوق العاده قدرتمند متغیر است. اگر آنچه را که لازم است دارید، The Flame of Frenzy یک طلسم بصری هیجان انگیز است که قطعاً با پتانسیل عظیمی که برای آسیب AOE دارد، در دسته دوم قرار می گیرد. در این راهنما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید آن را به کارنامه خود اضافه کنید.

شعله جنون توضیح داد

شعله های خشم طلسمی است که برای اجرای آن به 16 دین نیاز است. طلسم مجموعه‌ای از شعله‌های زرد را از چشمان شما شلیک می‌کند و آسیب قابل توجهی به ناحیه نسبتاً وسیعی وارد می‌کند. همچنین اثر حالت جنون را بر روی دشمنان ایجاد می کند که اگر در نهایت از بین برود، آسیب زیادی وارد می کند.

در توضیح مقاله شعله خشم آمده است:

طلسمی که از دیوان سه انگشت سرچشمه می گیرد. او باعث می‌شود که شعله زرد خشم از چشمان جاه‌گر بپرد. شارژ برد یک سری را افزایش می دهد. شعله ی جنون باعث آسیب می شود و باعث انباشتگی جنون می شود. این طلسم همچنین باعث ایجاد جنون در کاستور می شود و فقط در برابر لکه ها موثر است.

شعله جنون را کجا پیدا کنیم

شعله جنون را می توان در کلیسا برای غسل تعمید کالو در شبه جزیره ویپینگ به دست آورد. این بیوم درست در زیر لیمگریو قرار دارد و تقریباً بلافاصله پس از اتمام درس و ورود به دنیای باز قابل بازدید است.

کلیسای تعمید کالو
کلیسای تعمید کالو

کلیسای باپتیست کالو در نزدیکی وسط شبه جزیره ویپینگ در جنوب روستای ایلینگ قرار دارد. وقتی به کلیسا رسیدید، در سمت چپ مراقب ستونی باشید که جسدی به آن تکیه داده است. روی این جسد شعله جنون را خواهید یافت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.