منو سایت

حلقه الدن – راهنمای پیدا کردن شکارچی انگشت خونین ژوراسیک

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن - راهنمای پیدا کردن شکارچی انگشت خونین ژوراسیک

انجام ماموریت های NPC یکی از مطمئن ترین راه ها برای به دست آوردن آیتم های قدرتمند در Elden Ring است. ممکن است مجبور شوید دستورالعمل‌های مرموز را دنبال کنید، معماهای عجیب و غریب را حل کنید، یا کارهای چالش برانگیزی را انجام دهید تا به این شخصیت‌ها کمک کنید تا «هدفشان را به انجام برسانند»، اما تقریباً همیشه ارزش وقت گذاشتن را با پاداش‌هایی که در پایان به دست می‌آورید، دارد.

Bloody Finger Hunter Jura نیز از این قاعده مستثنی نیست. چند مرحله طول می کشد تا جستجوی خود را کامل کنید – و اگر نمی دانید کجا باید جستجو کنید، ممکن است در وهله اول پیدا کردن آن برای شما دشوار باشد – اما وقتی این کار را انجام دادید، با Eleanor’s Poleblade، یکی از جوایز پاداش خواهید گرفت. بهترین سلاح های قدرتمند بازی

تیغه النور توضیح داد

تیغه النور
تیغه النور

Eleonora’s Poleblade یک تیغه دوقلو منحصر به فرد است که علاوه بر انباشته شدن از دست دادن خون باعث آسیب فیزیکی و آتش سوزی نیز می شود. برای تسلط به 12 قدرت، 21 چابکی و 19 آرکانا نیاز دارد و بیشتر با چابکی و آرکانا افزایش می یابد.

چیزی که این سلاح را بسیار قدرتمند می کند، مهارت منحصر به فرد آن یعنی Bloodblade Dance است. با یک L2 به سمت هدف خود به جلو می پرید و در جریانی از اسلش ها فرود می آیید. آن را با یک ورودی دوم دنبال کنید و قبل از پرش به عقب دوباره ضربه خواهید زد. این ترکیب نه تنها به تنهایی می تواند به راحتی دستگاه اتلاف خون را پر کند، بلکه می تواند به سرعت شکاف بین شما و دشمن را کاهش دهد و قبل از اینکه فرصتی برای بهبودی و مقاومت پیدا کند، شما را به فاصله ای امن بازگرداند.

چگونه ماموریت Bloody Finger Hunter Jura را کامل کنیم

شما می توانید Jura را در اوایل بازی پیدا کنید. هیچ قدمی از جستجوی او برای بدست آوردن Poleblade Eleonora لازم نیست. با این حال، ما شما را در هر جلسه راهنمایی می کنیم تا مطمئن شویم در طول مسیر یک موضوع یا گفتگو را از دست ندهید.

خرابه های ساحلی

اولین مکان ژورا
اولین مکان ژورا

ابتدا Jura را درست در شرق خرابه های Grace of the Sea در Limgrave خواهید دید که در کنار آتش در متروی برخی از خرابه ها ایستاده است. با او صحبت کنید و او به شما در مورد اژدهای پرنده Agheel در دریاچه شمال شما هشدار می دهد.

پس از شکست دادن اژدها به جورا بازگردید.
پس از شکست دادن اژدها به جورا بازگردید.

پس از شکست دادن اژدها به محل ژورا برگردید. او به شما درباره کلیسای اژدها می گوید، جایی که می توانید قلب اژدهای خود را در ازای جادوهای قدرتمند بچرخانید.

غار عطارد

مکان دوم ژورا
مکان دوم ژورا

سپس با Jura خارج از غار مرکوری، تقریباً در نیمه راه رودخانه مستحکم که از مرکز شهر Limgrave می گذرد، ملاقات خواهید کرد. با نزدیک شدن به ورودی غار، توسط Nerius انگشت خونین مورد حمله قرار می گیرید. این نبرد در ابتدای بازی می تواند بسیار دشوار باشد. با این حال، خوشبختانه جورا در عرض یک دقیقه به کمک شما خواهد آمد. فقط مهاجم را نگه دارید تا ژورا ظاهر شود و اجازه دهید نبرد را از آنجا به پایان برساند.

ژورا تا یک دقیقه دیگر در پیروزی Bloody Finger Nerius به کمک شما خواهد آمد.
ژورا تا یک دقیقه دیگر در پیروزی Bloody Finger Nerius به کمک شما خواهد آمد.

با Dead Bloody Finger Nerius، Reduvia به شما پاداش داده می شود، خنجر خونینی که با جادو و مهارت افزایش می یابد. از آنجا، به سمت شمال و بالای رودخانه به سمت تونلی پر از چتر دریایی بروید تا ژورا را پیدا کنید، که ماموریت خود را برای شکار انگشتان خونی توضیح می دهد.

آکادمی بهشت ​​لوکاریا

محل سوم ژورا
محل سوم ژورا

سپس به سمت دروازه اصلی گریس در آکادمی رایا لوکاریا بروید. (برای دسترسی به این مکان، باید کلید گلینستون را – که توسط اژدهای گلینستون اسماراگ، در دریاچه درست در غرب آکادمی نگهداری می‌شود) تهیه کنید. از Place of Grace به سمت شمال بروید و از مهر جادویی بگذرید. یک علامت تماس قرمز رنگ روی زمین روبرو خواهید دید. با او تعامل کنید تا وارد دنیای ژوراسیک شوید و به او کمک کنید تا قاتل خونین Ravenmount Assassin را شکست دهد.

با احضار روی پل ارتباط برقرار کنید تا به دنیای ژوراسیک احضار شود و به او کمک کنید تا قاتل Ravenmount را شکست دهد.
با احضار روی پل ارتباط برقرار کنید تا به دنیای ژوراسیک احضار شود و به او کمک کنید تا قاتل Ravenmount را شکست دهد.

هنگامی که به دنیای نبرد خود بازگشتید، با Raptors of Mist، یک Ash of War قدرتمند فراری، پاداش خواهید گرفت. با جورا روی پل صحبت کنید – او اسمیتینگ استون 5 را به شما می دهد و در مورد النور انگشت خونین مرگبار که دنبال می کند به شما می گوید.

کلیسای دوم ماریکا

مکان چهارم ژورا
مکان چهارم ژورا

برای یافتن جورا در آخرین مکان خود، به کلیسای دوم ماریکا بروید. برای رسیدن به آنجا، باید از تقاطع بزرگراه گریس آلتوس، در شمال شرقی گراند لیفت دکتوس شروع کنید. (شما باید هر دو نیمه مدالیون دکتوس را ببرید – به ترتیب در فورت هات در لیمگریو و فورت فاروت در کلید – برای دسترسی به این منطقه). از آنجا به سمت شمال تا جاده اصلی ادامه دهید تا از محل قطعه نقشه عبور کنید. از طاقچه سمت چپ نگاه کنید و باید برج ناقوس کلیسا را ​​در زیر ببینید. با احتیاط راه خود را به سمت پایین طی کنید و آماده مبارزه با Rotten Strays باشید که در اطراف گشت زنی می کنند.

وقتی کلیسای دوم ماریکا را در سمت چپ دیدید، با احتیاط از صخره پایین بروید تا به آن برسید.
وقتی کلیسای دوم ماریکا را در سمت چپ دیدید، با احتیاط از صخره پایین بروید تا به آن برسید.

وقتی وارد کلیسا می‌شوید، با شکارچی ژوراسیک Bloodhound Hunter روی زمین صحبت کنید. او توضیح می‌دهد که با النور برابری نمی‌کند و ناگاکیبای خود، بلید کاتانا را به شما می‌دهد، که عمدتاً با چابکی افزایش می‌یابد. بلافاصله پس از آن توسط الینور، خود ویولت خونین فینگر، مورد حمله قرار خواهید گرفت.

از ستون های کلیسا برای جلوگیری از حملات النور استفاده کنید.
از ستون های کلیسا برای جلوگیری از حملات النور استفاده کنید.

خوشبختانه، نبرد به اندازه کافی روشن است. مراقب ترکیب های او با Poleblade باشید و مراقب طلسم های اشتراک اژدها او باشید. شما همچنین می توانید از ستون های کلیسا برای محافظت از خود در برابر بیشتر حملات او استفاده کنید. صبور باشید، فقط زمانی حمله کنید که سوراخی وجود دارد و باید بتوانید در کوتاه ترین زمان آن را بردارید.

با پیروزی النور، شما با تیغه النور و همچنین اشک کریستال پاکسازی پاداش خواهید گرفت که می تواند برای دفع نفرین مرگبار در نبرد با موهگ، ارباب خون مورد استفاده قرار گیرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.