منو سایت

حلقه الدن: تاریکی ابدی را به کجا ببریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: تاریکی ابدی را به کجا ببریم

با وجود طلسم‌های تهاجمی زیاد در حلقه الدن، فتنه خاصی وجود دارد که یکی از آنها برای محافظت در برابر طلسم‌های دیگر ساخته شده است. با این حال، این مورد در مورد تاریکی ابدی است که می تواند برای مکیدن و محافظت در برابر طلسم ها و افسون های دیگر استفاده شود. در ادامه بخوانید تا بدانید از کجا می توانید آن را برای مجموعه خود تهیه کنید.

تاریکی ابدی توضیح داد

تاریکی ابدی جادویی است که برای استفاده از آن به 35 هوش نیاز است. این یک فضای خالی ایجاد می کند که طلسم ها و طلسم ها را جذب می کند و آن را به یک انتخاب محکم در برابر دشمنان جادویی و سایر کاربران جادوهای PVP تبدیل می کند.

در توضیح مقاله تاریکی ابدی آمده است:

جادوی ممنوع سلیا، شهر جادوگری. فضایی از تاریکی ایجاد می کند که طلسم ها و طلسم ها را جذب می کند. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. جادوی شهر ابدی که در ابتدا گم شد. ناامیدی که منجر به ویرانی او شد خود را نشان داد.

کجا می توان تاریکی ابدی را پیدا کرد

تاریکی ابدی را می توان بر روی یک جسد در برج تماشای سوامپ در Caelid پیدا کرد. برای رسیدن به این مکان، Sellia، Town of Sorcery را به عنوان بخشی از ماموریت Millicent تکمیل کنید، سپس به کلیسای طاعون بروید تا جای فیض را در آنجا بگیرید.

برج مراقبت در باتلاق
برج مراقبت در باتلاق

از کلیسای طاعون، به سمت جنوب بروید و سپس به سمت شمال بپیچید تا به برج تماشای مرداب در لبه یک صخره برسید. در اینجا شما دشمنی را خواهید یافت که قبل از انجام هر کار دیگری آن را نابود کنید، اما پس از شکست، می توانید تاریکی ابدی را بر روی جسد در سلول زندان که درست در برج کوچک و در حال فرو ریختن قرار دارد، بگیرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.