منو سایت

حلقه الدن برای بازی یک پسر واقعی ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن برای بازی یک پسر واقعی ساخته شده است

حلقه الدن برای بازی یک پسر واقعی ساخته شده است

برخیز، آلوده، یکی از بازی‌های مورد علاقه همه، Elden Ring، بازسازی Game Boy را می‌سازد و روند توسعه را به صورت زنده پخش می‌کند. این بازسازی جدیدترین پیشرفت در یک روند آشکار با بازی‌های From Software است که چند ماه پیش Bloodborne PSX را نیز به ما عرضه کرد.

طبق گزارش IGN، شینتندو ابتدا بازسازی خود را از طریق subreddit Elden Ring اعلام کرد، جایی که آنها ویدیویی از منطقه افتتاحیه و نبرد با باس منتشر کردند که هدف آن کشتن بازیکنان و فرستادن آنها به درس واقعی بازی است. این ویدیوی کوتاه همچنین شامل جذاب‌ترین رول دوج تا کنون است و با مرگ فوق‌الذکر قبل از ظاهر شدن متنی برای تبلیغ کانال Twitch Shintendo به پایان می‌رسد. آنها قصد دارند نشان دهند که چگونه Elden Ring را برای سخت افزار واقعی Game Boy در آنجا توسعه می دهند و آن را در کانال یوتیوب خود بایگانی می کنند.

در حال پخش: ELDEN RING – تریلر برای اعترافات

شینتندو در نظرات زیر پست Reddit خود گفت که از نرم افزاری به نام GB Studio 3.0 برای انجام این شاهکار بزرگ استفاده می کند. با توجه به این عظمت، شینتندو نیز هنوز روی محدوده پروژه تمرکز نکرده است، اما گفته است که “حداقل امیدوارند منطقه لیمگریو را تا پایان ماه می تکمیل کنند.”

چند ساعت پس از به اشتراک گذاشتن این قطعه، شینتندو به صورت زنده در توییچ منتشر شد، جایی که آنها کار بیشتری را روی قسمت‌های اولیه بازی نشان دادند و همچنین برای Varre، NPC، که بازیکن را بی‌خانمان می‌خواند، و جادوگر مورد علاقه طرفداران رانی، کارهای بیشتری را نشان دادند. طبق نظرات انجام شده در Reddit، شینتندو امیدوار است که در اواخر ماه مه یک نسخه نمایشی برای Itch منتشر کند، گویی پس از Limgrave.

تا آن زمان، همه شما ممکن است فقط به حلقه واقعی الدن رضایت داشته باشید، که ما به آن امتیاز کاملی دادیم و آن را «شاهکار طراحی جهان باز که تحقیق و میانجیگری بازیکنان را در قلب تجربه قرار می دهد» نامیدیم. ” اگر فقط در حال پریدن هستید، ما راهنماهای زیادی داریم که به شما کمک می‌کند هنگام سفر بین خشکی‌ها حرکت کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.