منو سایت

حلقه الدن: از کجا یک دنباله دار تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: از کجا یک دنباله دار تهیه کنیم

آیا تا به حال خواسته اید یک دنباله دار غول پیکر را به چیزی شلیک کنید؟ در Elden Ring، می‌توانید این کار را با یافتن و استفاده از جادوگری دنباله‌دار انجام دهید. نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه گزینه مناسبی برای آسیب است. در این راهنما به شما خواهیم گفت که آن را از کجا تهیه کنید تا بتوانید خودتان آن را امتحان کنید.

دنباله دار توضیح داد

دنباله دار طلسمی است که برای استفاده از آن به 52 هوش نیاز است. همانطور که از نامش پیداست، یک دنباله دار جادویی قدرتمند را آزاد می کند که می تواند آسیب زیادی به دشمنان وارد کند.

در توضیح مقاله Comet آمده است:

یکی از طلسم های جادویی آکادمی بهشت ​​لوکاریا. یک دنباله دار جادویی بزرگ به فضا پرتاب می کند. این جادو را می توان به طور مکرر در حین حرکت استفاده کرد. شارژ قدرت را بهبود می بخشد. بزرگترین جادوگران کارولوس خلاصه، که تنها تعداد کمی از جادوگران تا به حال در اختیار داشته اند.

کجا یک دنباله دار پیدا کنیم

دنباله دار را می توان در زیرزمین میراث آکادمی رایا لوکاریا در لیورنیا از دریاچه ها به دست آورد. با کاوش در این آکادمی جادویی، با برخورد و فاش کردن دیوارهای موهوم، اسرار پنهان بسیاری را کشف خواهید کرد و در مورد این جادو نیز صدق می کند.

دنباله دار در قفسه سینه ای در پشت یک دیوار توهم یافته پیدا شد.
دنباله دار در قفسه سینه ای در پشت یک دیوار توهم یافته پیدا شد.

راه خود را از طریق سیاه چال ادامه دهید تا زمانی که قفل Debate Parlor Site of Grace را باز کنید. از آنجا به آخرین اتاق بازگردید و درست قبل از پله‌هایی که به پایین منتهی می‌شوند توقف کنید. روبه روی پله ها، با برخورد به قفسه کتاب که نزدیک به مجموعه سمت راست است، یک دیوار توهم را از بین ببرید.

تخریب دیوار توهم راهی را باز می کند که می توانید برای رسیدن به سینه آن را طی کنید. دنباله دار را در قفسه سینه در اتاقی با نور کم پیدا خواهید کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.