منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حلقه الدن: از کجا می توان یک طلسم میراثی در هر دو انگشت گرفت

حلقه الدن: از کجا می توان یک طلسم میراثی در هر دو انگشت گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: از کجا می توان یک طلسم میراثی در هر دو انگشت گرفت

همانطور که حلقه الدن را کاوش می کنید، مطمئناً با طیف گسترده ای از طلسم های مفید روبرو می شوید که می توانند برای بهبود آمار یا ارائه هدایای منحصر به فرد به شما مجهز شوند. اگر از کاربران Faith هستید، می‌توانید از طلسم میراث دو انگشتی به خوبی پنهان استفاده کنید. با این حال، اگر خودتان با آن برخورد نکرده اید، نگران نباشید. ما شما را با این راهنما آشنا کرده ایم که شما را به محل این طلسم می برد.

توضیح طلسم میراث دو انگشتی

طلسم میراث دو انگشتی ایمان شما را تا 5 افزایش می‌دهد. این در نگاه اول خیلی مهم نیست، اما می‌تواند مفید باشد برای رسیدن به کلاه‌های ویژگی برای سلاح‌های جدید در حالی که منتظر هستید تا رون‌های کافی برای تقویت دائمی ایمان خود به دست آورید.

در توضیح اقلام طلسم با یادگاری ارثی از دو انگشت آمده است:

طلسم حکاکی شده با افسانه دو انگشت. ایمان را زیاد می کند. انگشتان نمی توانند صحبت کنند، اما فصیح هستند. آنها سرسختانه می پیچند و رازهایی را در هوا بیان می کنند. اینطوری کلمات را به دست آوردیم. سخنان ایمان ما

طلسم میراث دو انگشتی را از کجا تهیه کنیم

طلسم ارثی دو انگشت در خرابه های پاک شده لیورنیا در دریاچه ها قرار دارد. به احتمال زیاد هنگام کاوش در Liurnia of the Lakes، یا به عنوان بخشی از پیشرفت عادی خود یا با از دست دادن اولین رئیس بزرگ بازی، به احتمال زیاد به طور طبیعی در خرابه ها سقوط خواهید کرد.

خرابه های پاک شده
خرابه های پاک شده

همانطور که خرابه های پاک شده را کاوش می کنید، با ساختاری پر از سرباز و مجموعه ای از جعبه ها و بشکه ها روبرو می شوید که تخته چوبی را می پوشانند که می توان آن را تخریب کرد تا یک انبار مخفی نمایان شود. از پله ها پایین بروید و به زیرزمین بروید تا طلسم میراث دو انگشت را پیدا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.