منو سایت

حق عضویت در طرح خانوادگی Xbox Game Pass مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حق عضویت در طرح خانوادگی Xbox Game Pass مشخص شد

مایکروسافت طرح اشتراک خانواده را پیش‌نمایش می‌کند Xbox Game Pass در چندین کشور راه اندازی شده است و کاربران این سرویس آنلاین می توانند اشتراک Xbox Game Pass خود را با سایر اعضا به اشتراک بگذارند. در حال حاضر کاربران ایرلند و کلمبیا می توانند با مراجعه به بخش Xbox Insider از مزایای اشتراک خانوادگی بهره مند شوند و این حساب با حداکثر چهار نفر دیگر به اشتراک گذاشته شود.

مایکروسافت می‌گوید بازیکنان می‌توانند از محتوای متنوع و مزایای این سرویس لذت ببرند. در حالی که بازیکنان لزوماً بخشی از برنامه Microsoft Insider نیستند. اما آنها باید در یک کشور حضور داشته باشند. این بدان معناست که فقط گیمرها در کلمبیا و ایرلند می توانند طراحی جدید Xbox را امتحان کنند. انتظار می رود اشتراک خانواده Game Pass به زودی برای کاربران سایر کشورها از جمله ایالات متحده در دسترس قرار گیرد.

بررسی ها نشان می دهد که دریافت اشتراک خانوادگی Xbox Game Pass بیشتر از اشتراک های معمولی و ماهانه Game Pass Ultimate هزینه دارد. دلیل آن تقسیم او به چهار نفر است; البته این افراد در نهایت مبلغی معادل طرح ماهانه و کمتر پرداخت خواهند کرد. مایکروسافت می گوید که پیوستن به طرح جدید به طور خودکار زمان باقی مانده از سرویس قبلی را برابر می کند و آن را به مدت زمان سرویس جدید اضافه می کند.

اشتراک خانوادگی Xbox Game Pass

اشتراک خانوادگی Xbox Game Pass

یک ماه عضویت Ultimate برابر است با ۱۸ روز عضویت خانواده Gamepass. تغییر اشتراک به معنای از دست دادن حساب کاربری نیست و تبدیل حساب کاربری به سرعت انجام می شود. کاربران برای خرید اشتراک جدید باید تا پایان دوره منتظر بمانند و پس از ثبت نام مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد است. مایکروسافت در حال حاضر نحوه انصراف از طرح خانواده را مشخص نکرده است.

با کمی ریاضی می توانیم هزینه اشتراک خانوادگی Xbox Game Pass را پیدا کنیم. به نظر می رسد که هزینه اشتراک ماهانه این سرویس 25 دلار است که ده دلار گرانتر از هزینه اشتراک فعلی است. البته این مبلغ بین کاربران تقسیم می شود. مایکروسافت در نهایت می گوید که اگر عضو سرویس Xbox All Access هستید و اقساط ماهانه برای خرید کنسول و اشتراک Game Pass پرداخت می کنید. شما نمی توانید به سرویس خانواده بپیوندید.

در حال حاضر مشخص نیست که کدام کشورها در آینده به این سرویس اضافه خواهند شد. اما مایکروسافت برنامه های بزرگی برای آن دارد و به زودی اخبار بیشتری دریافت خواهیم کرد. نظر شما در مورد اشتراک گذاری خانوادگی چیست؟ آیا این خدمات را ارائه خواهید کرد؟

منبع: VGC