منو سایت

حفاظت کامل مدیر بلیزارد از سیستم ریزتراکنشی Diablo Immortal

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حفاظت کامل مدیر بلیزارد از سیستم ریزتراکنشی Diablo Immortal

انتقادات از سیستم خریدهای درون بازی و ریزتراکنش های Diablo Immortal به حدی افزایش یافت که مایک ایبارا، کارگردان بلیزارد مجبور به اظهار نظر و دفاع از بازی شد. او در مصاحبه اخیر خود از سیستم استفاده شده دفاع کرد و گفت که اکثر بازیکنان تمایلی به پرداخت ندارند و این سیستم تعادل بازی را به هم نمی زند. این در حالی است که گزارش هایی مبنی بر درآمد 2 میلیون دلاری Diablo Immortal در روز منتشر شده است.

طبق اخبار اخیر بازی، مایک یبارا در گفت و گو با لس آنجلس تایمز به انتقاد از سیستم تراکنش های خرد Diablo Immortal پاسخ داد و گفت که بلیزارد امکان تجربه رایگان بازی را برای میلیون ها بازیکن فراهم کرده است: «وقتی به کسب درآمد فکر می کنیم، در بیشتر موارد خوب است. ما باید از خود بپرسیم، چگونه می توانیم تجربه Diablo را به صدها میلیون نفر به صورت رایگان ارائه دهیم، جایی که بازیکنان می توانند 99.5٪ از کل بازی را در اختیار داشته باشند؟”

کارگردان بلیزارد افزود: فلسفه اصلی همیشه ارائه گیم پلی عالی بوده است تا صدها میلیون بازیکن بتوانند بدون هیچ هزینه ای این کمپین را بازی کنند. از این منظر احساس خوبی دارم[Diablo Immortal]به عنوان مقدمه و مقدمه ای برای Diablo.” بازی رایگان MMO بلیزارد در تاریخ 2 ژوئن برای iOS و اندروید منتشر شد. نسخه آزمایشی آن برای رایانه شخصی نیز منتشر شد؛ اما به سرعت بدترین امتیاز را در متاکریتیک دریافت کرد. استفاده از تراکنش های کوچک. با قیمت های گزاف دلیل اصلی انتقاد است.

microtransaction بازی Diablo Immortal

دفاع کارگردان بلیزارد از Diablo Immortal

گزارش های مختلفی منتشر شده که حکایت از قیمت 110 هزار دلاری و حتی 500 هزار دلاری رسیدن به آخرین سطح دارد. بازیکنان بر این باورند که ریزتراکنش Diablo Immortal آن را تبدیل به یک بازی Pay to Win می کند و شما نمی توانید بدون صرف پول پیشرفت کنید. Mike Ybarra در پاسخ گفت که اکثر گیمرها هیچ چیزی برای Diablo Immortal پرداخت نکرده اند و تعادل بازی به هم نخورده است.

گزارش جدید نشان می دهد بلیزارد در ماه اول حدود 60 میلیون دلار از این بازی موبایلی درآمد داشته است. کارگردان بلیزارد به نکات منفی هم اشاره کرده و معتقد است که این انتقادات باعث نمی شود بازیکنان تحت تاثیر این موضوع قرار بگیرند و روند اصلی بازی راضی کننده است و تنها بازیکنانی که می خواهند به آخرین مرحله برسند از این مشکل آزار می دهند. البته یوتیوبرها نشان دادند که بازیکنان قدرتمند و افرادی که پول پرداخت کردند. آنها به راحتی دیگران را شکست می دهند.

کارگردان Diablo Immortal نیز مدتی پیش از این بازی دفاع کرد و معتقد است که این انتقادات تاثیری بر ماهیت بازی ندارد و نباید اطلاعات غلط منتشر شود.

منبع: VGC