منو سایت

حضور Assassin’s Creed در رویداد Ubisoft Forward تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حضور Assassin's Creed در رویداد Ubisoft Forward تایید شد

رویداد ویژه امسال Ubisoft Forward در 10 سپتامبر (19 سپتامبر) برگزار می شود و تریلر Assassin’s Creed را در کنار Mario + Rabbids و Skull and Bones خواهیم دید. یوبی سافت رسما حضور این سه بازی مهم را در رویداد Ubisoft Forward تایید کرد و اطلاعات جدیدی از آنها به اشتراک گذاشت.

شرکت فرانسوی یوبی سافت در مقاله ای جدید از برنامه های خود برای یوبی سافت فوروارد رونمایی کرد. با توجه به مطلب جدید، با خبرهای جدیدی از بازی Mario + Rabbit آشنا می شویم و تریلر جدید بازی Skull and Bones را تماشا می کنیم. یوبی سافت همچنان از طرفداران Assassin’s Creed دعوت می کند تا این نمایش را تماشا کنند زیرا سرانجام آینده این فرنچایز مشخص می شود. به نظر می رسد دو پروژه از دنیای Assassin’s Creed در رویداد امسال رونمایی شوند.

بازی Assassin's Creed

معرفی بازی های Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed Mirage برای رویداد امسال تایید شده است و ما جزئیات بیشتری از پروژه Assassin’s Creed Infinity دریافت خواهیم کرد. این پروژه با همکاری دو استودیو کبک و مونترال یوبی سافت ساخته شده و یک اثر زنده محسوب می شود. فرض بر این است که تمامی بازی های این سری از طریق Infinity در دسترس خواهند بود و هر بار قسمت داستانی جدیدی به آن اضافه می شود. این بازی Infinity توسط Ubisoft رایگان نیست و بازیکنان باید آن را خریداری کنند.

بازی Assassin’s Creed Mirage به شهر بغداد سفر می کند و شاهد اثری کوتاهتر از عناوین چند سال اخیر خواهیم بود. این بازی نیز به ریشه های این سری و عناصر مخفی کاری و ترور برمی گردد و از ویژگی های ژانر RPG فاصله می گیرد. بر اساس اطلاعات جدید، رویداد Ubisoft Forward امسال طولانی خواهد بود و عناوین مختلفی در آن حضور خواهند داشت. پیش نمایش این رویداد که 25 دقیقه زودتر پخش می شود، اطلاعاتی در مورد فصل جدید بازی های For Honor و The Crew 2 ارائه می دهد و سپس وارد رویداد اصلی می شویم و بازی های جدید را به نمایش می گذاریم.

پخش زنده یوبی سافت در هر دو کانال یوتیوب و توییچ در دسترس خواهد بود و یک ساعت کامل از این رویداد را شاهد خواهیم بود. یوبی سافت در طول این رویداد آیتم هایی را به بینندگان توییچ هدیه می دهد. این ویژگی فقط از طریق توییچ در دسترس خواهد بود. رویداد Ubisoft Forward به چندین زبان از جمله زبان اشاره در دسترس خواهد بود و زیرنویس‌ها هم برای انگلیسی و هم برای آلمانی آماده خواهند شد. اطلاعات جدیدی از The Division Heartland توسط یوبی سافت فاش و تایید شده است. انتظار می رود این بازی در رویداد امسال نمایش داده شود.

یوبی سافت فوروارد در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) ساعت 23:30 به وقت ایران پخش خواهد شد.

منبع: VGC