حضور مایکروسافت در Gamescom 2022 تایید شده است

حضور مایکروسافت در Gamescom 2022 تایید شده است

مایکروسافت با همکاری Bethesda در ژوئن امسال و در میان بازی هایی که امسال عرضه خواهند شد، یک نمایش زنده برگزار کرد. با نزدیک شدن به کنفرانس آشکار شد Gamescom 2022حضور ردموندی در این مراسم قطعی شده و بار دیگر شاهد برگزاری کنفرانس زنده از سوی تیم ایکس باکس خواهیم بود. مشخص نیست چه بازی هایی در کنفرانس جدید مایکروسافت نمایش داده خواهند شد. اما تمرکز روی عناوینی است که از قبل اعلام شده اند و خبری از بازی جدید نیست.

به گزارش پارسی گیم، Gamescom 2022 پس از مدت ها به صورت حضوری برگزار می شود. بخشی از برنامه به صورت حضوری و بخشی دیگر به صورت مجازی خواهد بود که در سه سال گذشته به شکل قبلی برگزار نشده است. شرکت های مختلف بازی سازی در Gamescom 2022 شرکت خواهند کرد و به عنوان مثال حضور یوبی سافت قطعی شده و اکنون مایکروسافت نیز به این لیست اضافه شده است.

اطلاعات کمی در مورد لیست بازی های مایکروسافت در Gamescom 2022 وجود دارد. ایکس باکس تنها گفته است که تمرکز اصلی کنفرانس بر روی بازی ها و عناوینی اعلام شده خواهد بود که در دوازده ماه آینده منتشر خواهند شد. با این حساب خبری از بازی جدید نیست و پروژه های جدیدی رونمایی نمی شود. مایکروسافت تصمیم دارد امسال تریلرهای CGI را حذف کند و در کنفرانس های امسال فقط تریلرهای گیم پلی نمایش داده می شود.

حضور مایکروسافت در Gamescom 2022

کنفرانس جدید ایکس باکس شبیه به رویداد ماه گذشته Bethesda است که با تریلر گیم پلی Starfield به پایان رسید. مایکروسافت در مورد Gamescom امسال نوشت: «هواداران در اروپا و سراسر جهان می‌توانند انتظار داشته باشند که در مورد بازی‌های جدیدی که طی دوازده ماه آینده برای ایکس‌باکس معرفی شده‌اند، بشنوند. ما این شانس را داریم که دوباره با جامعه هواداران دیدار کنیم.”

به نظر می رسد مایکروسافت طرفدارانی را در سرتاسر جهان در نظر دارد که این رویداد را نیمه حضوری و نیمه مجازی برگزار می کنند. در نتیجه شاهد پخش زنده ای مشابه نمایش اخیر جف کلی خواهیم بود. این خبر پس از خودداری چند شرکت بزرگ از حضور در کنفرانس گیمزکام 2022 منتشر می شود، غیبت سونی، اکتیویژن بلیزارد و تیکتوک قطعی شده و آنها علاقه ای به نمایش بازی های خود در این کنفرانس آلمانی ندارند. ایکس باکس برخلاف رویداد سالانه ای که در اروپا برگزار می شود. احترام

حضور Ubisoft و Bandai Namco در حال حاضر تایید شده است. البته کنفرانس Ubisoft Forward در ماه سپتامبر برگزار می شود و بعید است ناشر فرانسوی دست پر به Gamescom برود. رویداد Gamescom 2022 از دوم شهریور آغاز و تا ششم شهریور ادامه خواهد داشت.

منبع: Eurogamer