منو سایت

حدود 30 ساعت طول می کشد تا داستان Lies of P

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حدود 30 ساعت طول می کشد تا داستان Lies of P

بازی جدید استودیو Neowiz شباهت زیادی به Bloodborne دارد و یکی از عناوین شبیه به Souls به حساب می آید. علاقه مندان به این سبک از انتشار Lies of P بسیار هیجان زده هستند و در ماه های اخیر اخبار مختلفی از آن دریافت کرده ایم. طرفداران طراحی و نبرد تن به تن بازی را ستایش کردند و جهان ساخته شده نیز نظر بسیاری را به خود جلب کرد. به گفته کارگردان، برای چشیدن طعم داستان Lies of P حدود 30 ساعت زمان نیاز است و از این نظر با یک اثر کوتاه روبه رو نیستیم.

در گفتگو با خبرگزاری Prankster101، چوی جیوان در مورد مدت زمانی که طول کشید تا قسمت داستانی P’s Lies تکمیل شود، صحبت کرد. داستان دروغ های پ حدود 30 ساعت محتوا هست اما این زمان فقط مربوط به داستان و قسمت اصلی است. محتویات جانبی و مراحل فرعی متعددی وجود دارد که به اندازه بدنه اصلی هستند. اگر کسی بخواهد تمام زوایای بازی را ببیند باید 60 ساعت برای آن وقت بگذارد.

کارگردان Lies of Pi درباره طول محتوای این اثر مشابه سالتزمن گفت: «اگر فقط در بازی پیشرفت کنید، 30 ساعت طول می‌کشد تا آن را کامل کنید. اما اگر تمام محتوای پنهان بازی را به دقت بررسی کنید، باید 60 ساعت وقت بگذارید.” هر مرحله یا قسمت اصلی بازی ده ساعت محتوا دارد و این مراحل نیز دارای ویژگی های خاص و فضایی منحصر به فرد می باشد.

طول داستان بازی Lies of P

طول داستان بازی Lies of P

جی وان در مورد مراحل بازی می گوید: «اگر واقعاً می خواهید هر مرحله را با دقت پشت سر بگذارید، این مرحله ده ساعت از وقت شما را می گیرد و البته هر مرحله ویژگی ها و ویژگی های خاص خود را دارد. اگر به هر مرحله به عنوان یک بازی نگاه کنید، می توانید مرحله به مرحله از آن لذت ببرید.” منظور او این است که طراحی هر قسمت از بازی با قسمت دیگر متفاوت است و حتی می توان آن را یک بازی جداگانه در نظر گرفت.داستان Lies P به شخصیت پینوکیو می پردازد، اما با آنچه قبلاً از این شخصیت خیالی دیده بودیم متفاوت است.

سازنده Lies of P چند هفته پیش در مصاحبه ای در مورد مقایسه بازی با Bloodborne صحبت کرد و آن را یک افتخار دانست. او می گوید Bloodborne برای آنها منبع الهام بوده و بازی آنها با این اثر مقایسه شده است، آنها مورد تجلیل قرار می گیرند. Lies of P در سال 2023 برای کنسول های بازی نسل هشتم، نهم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. مشترکین Gamepass می توانند ماجراجویی خود را در روز راه اندازی آغاز کنند.

منبع: GamingBolt