منو سایت

حجم فایل دانلود بازی Saints Row ثابت شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم فایل دانلود بازی Saints Row ثابت شد

بیش از یک هفته تا انتشار باقی مانده است بازی Saints Row این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها باقی می‌ماند و این اثر جهان باز در تاریخ 23 آگوست عرضه خواهد شد. صفحه توییتر PlayStation Game Volume به تازگی حجم فایل قابل دانلود Saints Row را اعلام کرده است و اکنون می دانیم که چقدر حجم باید به بازی اختصاص دهیم. انتظار می رود این حجم برای نسخه PC نیز یکسان باشد.

بازی جدید Saints Row در شهر Santo Ilso اتفاق می افتد و ماجراهای گروهی از دوستان قبل از تشکیل Saints را روایت می کند. سپس اتفاقات مهمی رخ می دهد و نبرد بین گروه های تبهکار آغاز می شود و چهره شهر برای همیشه تغییر می کند. با نزدیک‌تر شدن به زمان انتشار، می‌توانیم یک ایده اولیه از حجم بازی و میزان فضای مورد نیاز کنسول خود داشته باشیم.

به گفته PlayStation Game Size که یک صفحه توییتر بسیار قابل اعتماد است و از تغییرات فروشگاه پلی استیشن بسیار آگاه است. نسخه PS4 حجمی در حدود 60.3 گیگابایت دارد و این حجم برای نسخه PS5 نیز 53.5 گیگابایت است. دلیل تفاوت اندازه، فناوری Kraken پلی استیشن 5 است که بازی ها را به صورت فشرده در اختیار کاربر قرار می دهد. اگرچه حجم دقیق نسخه Xbox و PC اعلام نشده است، اما این رقم نزدیک به نسخه PS4 خواهد بود و باید حدود 60 گیگابایت دانلود کنید.

حجم بازی Saints Row

حجم بازی Saints Row

شصت گیگابایت برای یک بازی ویدیویی زیاد است. اما در مقایسه با بازی های دیگر زیاد نیست. اگر فضای زیادی روی کنسول خود ندارید؛ بهتر است دست به کار شوید و کمی فضا ایجاد کنید. این صفحه توئیتر علاوه بر حجم بازی Saints Row زمان شروع پیش دانلود را اعلام کرد. می‌توانید فایل‌ها را در 21 آگوست (30 اوت) دانلود کنید و سه روز پس از انتشار، ماجراجویی باند خود را آغاز کنید. لازم به ذکر است که حجم فایل آپدیت روز اول هنوز مشخص نشده است.

طی چند روز گذشته استودیو Volition تریلرهای مختلفی از بازی Battle of the Synths منتشر کرد و نگاهی دقیق به داستان، شخصیت ها و گیم پلی بازی داشت. این بازی از مکانیک های جدیدی بهره می برد و به گفته سازنده، بخش آنلاین آن بهتر از GTA Online خواهد بود. اگر اخیرا اخبار بازی را دنبال کرده اید؛ می دانید سیستم مورد نیاز Saints Row نیز اعلام شد. اما هنوز خبری از سیستم پیشنهادی با گرافیک بالاتر نیست.

راه‌اندازی مجدد Saints Row در اوایل سپتامبر وارد بازار می‌شود و تعداد کمی از ناشران در چنین زمانی یک بازی پریمیوم منتشر خواهند کرد. معمولاً بازی های بزرگ در ماه نوامبر منتشر می شوند. اما حجم زیاد بازی های امسال باعث شده تا سپتامبر بر نوامبر ترجیح داده شود. منتظر انتشار بازی برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی باشید.

منبع: GameRant