منو سایت

حجم دانلود NBA 2K23 برای کامپیوتر و کنسول مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم دانلود NBA 2K23 برای کامپیوتر و کنسول مشخص شد

انتشار نسخه جدید از سری بازی های حرفه ای بسکتبال تحت عنوان NBA 2K23 وارد شده و طرفداران این بازی در سراسر دنیا در حال تهیه یا دانلود آن هستند. بازی NBA 2K23 اکنون برای پیش دانلود در دسترس است و حجم قابل توجه آن به بازیکنان اجازه می دهد تا فضای لازم را برای نصب بازی بر روی کنسول یا رایانه شخصی خود ایمن کنند. بازی نصبی کنسول های سری ایکس باکس دارای حجمی معادل 152 گیگابایت می باشد. سایر پلتفرم ها نیز به فضای کمتری نیاز دارند.

بازی NBA 2K23 نسبت به نسخه سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته است و تلاش سازندگان برای بهتر ساختن آن و شبیه سازی واقعی تر، ویژگی های گرافیکی آن را بهبود بخشیده و بازیکنان انتظار گیم پلی پویا و روان را از این بازی دارند. با توجه به اینکه حجم بازی ها در سال های اخیر افزایش یافته است، NBA 2K23 نیز از این قاعده مستثنی نیست و احتمالا بازیکنان به خصوص دارندگان کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S برای نصب آن باید یکی دو بازی را حذف کنند. آنها باید فضای لازم را فراهم کنند. اندازه مورد نیاز بازی NBA 2K23 در تمام پلتفرم های منتشر شده قابل مشاهده است.

حجم بازی NBA 2K23

حجم بازی NBA 2K23

  • پلی استیشن 5: 142 گیگابایت
  • پلی استیشن 4: 47 گیگابایت
  • Xbox Series X/S: 152 گیگابایت
  • ایکس باکس وان: 40-50 گیگابایت
  • کامپیوتر: 110 گیگابایت
  • نینتندو سوییچ: 49.5 گیگابایت

کنسول Xbox Series X/S بیشترین حجم مورد نیاز برای بازی را دارد که با 152 گیگابایت عرضه می شود. به عبارتی می توان گفت یک سوم از حجم 500 گیگابایتی سری S را به خود اختصاص داده است. اگر بخشی از حجم ذخیره سازی این کنسول برای چیزهای دیگری که قابل حذف نیستند استفاده شود، بیش از یک سوم حجم را پوشش می دهد. همچنین در کنسول پلی استیشن 5 تفاوت چندانی ندارد و به 147 گیگابایت فضای دانلود نیاز دارد. نسخه PC 110 گیگابایتی کار را آسان‌تر می‌کند، زیرا به طور کلی می‌توان گفت که بازی‌های بیش از 100 گیگابایت عناوین بزرگی هستند.

این بازی بر روی کنسول های نسل قبل نیز عرضه خواهد شد که تنها 47 گیگابایت در پلی استیشن 4 است.نسخه ایکس باکس وان هنوز به صورت رسمی تایید نشده است اما احتمالا مشابه نسخه PS4 خواهد بود. دارندگان سوئیچ باید فضای ذخیره سازی خود را به دلیل ظرفیت استاندارد 32 گیگابایتی کنسول خود ارتقا دهند. بازی های سوییچ نیز به طور طبیعی نسبتاً کوچک هستند، اما NBA 2K23 در سوییچ به 49.5 گیگابایت نیاز دارد.

بازی های بسکتبال NBA 2K همیشه جزو بهترین ها بوده اند و اضافه شدن مایکل جردن به کمپین این بازی در کنار گرافیک خیره کننده توانسته است آخرین نسخه از این سری محبوب را به اوج خود برساند. بازی NBA 2K23 در حال حاضر در دسترس علاقه مندان است تا آن را تجربه کنند.

منبع: Thegamer