منو سایت

حجم بازی Gotham Knights بیش از 86 گیگابایت خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم بازی Gotham Knights بیش از 86 گیگابایت خواهد بود

WB Games با به‌روزرسانی اطلاعات بازی در استیم، تاریخ انتشار Gotham Knights در هفته‌های اخیر را اعلام کرد. ما بازی را می دانیم شوالیه های گاتهام در ماه اکتبر برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر می شود و بازی Gotham Knights به تازگی به پایان رسیده است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، WB Games اطلاعات صفحه استیم بازی Steam Knights را به روز کرده است. این اطلاعات در حال حاضر در دسترس عموم نیست. اما وب سایت SteamDB که مدام در حال حفاری داده های Steam است، موفق به دستیابی به این تغییرات شده است. طبق تصویر منتشر شده، حجم بازی Gotham Knights برای کامپیوتر 86.53 گیگابایت و حجم دانلود بازی 56.27 گیگابایت خواهد بود.

اندازه بازی Gotham Knights

شایان ذکر است که هنوز شش ماه تا عرضه بازی Gotham Knights باقی مانده است و در این مدت ممکن است حجم بازی تغییر کند. بدیهی است که با یک بازی کوتاه و ساده روبرو نیستیم و کار زیادی در پیش داریم که می تواند حدود 90 گیگابایت از حافظه شما را اشغال کند. این اعلام زمانی منتشر می شود که خبر محاکمه علیه شوالیه های گاتهام منتشر می شود و ممکن است به زودی شاهد نسخه بتای عمومی باشیم.

اندازه بازی Gotham Knights

شوالیه تاریکی اشاره ای به بتمن نمی کند و با یک بازی نقش آفرینی رایگان روبرو هستیم که در شهر عظیم گاتهام اتفاق می افتد. تجربه بازی به صورت تک نفره و همچنین گروهی امکان پذیر است و اینطور نیست که فقط کنترل یک شخصیت را به دست بگیرید. ما شاهد داستانی کاملاً جدید هستیم که به دور از سری Arkham ساخته شده است و به همین دلیل نمی دانیم که آیا دشمنانی مانند جوکر در بازی حضور خواهند داشت یا خیر.

چون بازی توسط Rocksteady Studios ساخته نشده است. در حال حاضر نمی توانیم در مورد ماهیت بازی صحبت کنیم و باید منتظر انتشار بازی باشیم. استودیو Rocksteady همچنین در حال کار بر روی Suicide Suqad است و بسیاری آن را دنباله‌ای بر سری Arkham می‌دانند. به تعویق افتادن Suicide Squad Kill the Justice League‌ به بهار 2023 خبر از بازی مهمی بود که هفته گذشته منتشر شد و بازی Choice Squad هیچ تداخلی با شوالیه‌های گاتهام نخواهد داشت.

حجم بازی Gotham Knights بیش از 86 گیگابایت خواهد بود

تریلر جدید Gotham Knights حیاط جغدها را به تصویر می کشد

لازم به ذکر است که تنها حجم بازی Gotham Knights برای کامپیوتر مشخص شده است و این رقم برای کنسول های بازی متفاوت است. مکانیزم جدید پلی استیشن 5 تغییرات زیادی ایجاد کرده و حجم بازی ها را کاهش داده و کاربران PS5 می توانند نسخه سبک تری را دانلود کنند. Gotham Knights در 25 اکتبر برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: GamingBolt