منو سایت

حجم بازی God of War Ragnarok برای PS4 حدود 118 گیگابایت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم بازی God of War Ragnarok برای PS4 حدود 118 گیگابایت است

بحث در مورد اندازه بازی God of War Ragnarok به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. مدتی پیش با حجم ۱۰۰ گیگابایتی بازی کنسول پلی استیشن ۵ آشنا شدیم و سپس گزارشی در مورد حجم به روز رسانی God of War Ragnarok Day 1 منتشر شد. با ورود بازی به پیش دانلود و دانلودهای حساس، اخبار جدیدی به گوش می رسد و نسخه PS4 طبق گزارش ها بیش از 100 گیگابایت حجم و حدود 118 گیگابایت بدون به روز رسانی روز اول دارد.

یکی از کاربران توییتر تصویری از صفحه دانلود بازی God of War Ragnarok منتشر کرده و طبق این تصویر حجم بازی بیش از 118 گیگابایت است. همانطور که در تصویر می بینید جلوی ولوم 118.5 گیگ نوشته و این شخص 115 گیگ دانلود کرده است. این در حالی است که حجم بازی God of War که در سال 2018 منتشر شد، 45 گیگابایت بود. در ویدیوی پشت صحنه نسخه جدید، استودیو سانتا مونیکا به گستره آن اشاره کرد و اینکه قرار بود یک سه گانه باشد، به همین دلیل است که بازی دوم طولانی تر است.

حجم بازی God of War Ragnarok

حجم بازی God of War Ragnarok

گزارش قبلی حجم بازی را حدود 90.6 گیگابایت نشان می داد. البته این گزارش مربوط به ماه های قبل است و استودیو سانتا مونیکا به کار روی این اثر جدید ادامه داده است. به عنوان مثال، 18 گیگابایت به روز رسانی به بازی اضافه شده است و فرصتی برای انتشار به روز رسانی های دیگر برای رفع باگ ها و مشکلاتی که پس از انتشار رخ می دهد وجود دارد. در حال حاضر، آخرین رقم 118.5 گیگابایت است و انتظار می رود حجم زیادی دانلود کنید. در این شرایط می توانید دیتای بازی پارسی را دریافت کرده و سپس آن را روی کنسول خود نصب کنید.

استودیوی سانتا مونیکا تصمیم گرفت سریالی از پشت صحنه تولید بازی منتشر کند که اطلاعات جالبی را در اختیار علاقه مندان قرار داد. به عنوان مثال، فرآیند ضبط صدا و ضبط دیالوگ به دلیل کرونا و شرایط نامطلوب آنقدر طولانی شد که بازیگر شخصیت آتریو به بلوغ رسیده و صدای او تغییر کرده است. این باعث شد که برخی از دیالوگ های قبلی بازنویسی شوند. همچنین تعدادی از بازیگران نقش های متعددی را ایفا کردند و به دلیل عدم حضور همه بازیگران، روند ساخت بازی طولانی و مشکلات مختلفی را به همراه داشت.

God of War Ragnarok PS4

با فاش شدن اندازه God of War Ragnarok، مرحله بعدی انتشار نمرات و نقدهای منتقدان است و سپس در 9 نوامبر می‌توانیم این بازی را برای PS4 و PS5 دریافت کنیم. نطر شما چی هست؟ آیا انتظار چنین حجمی را داشتید؟

منبع: GamingBolt