منو سایت

حالت Master League تا سال آینده به eFootball 2022 اضافه نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت Master League تا سال آینده به eFootball 2022 اضافه نخواهد شد

کونامی رسما جزئیات اضافه شدن حالت Master League به eFootball 2022 و جزئیات آن را فاش کرد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، انتشار این قسمت محبوب تا سال آینده امکان پذیر نیست. این حالت که برای اولین بار در سری بازی های PES ظاهر شد و به بازیکنان مدیریت یک باشگاه فوتبال را داد. 2023 منجر به یک مسابقه فوتبال در سال 2022 خواهد شد. این حالت شبیه به نگهدارنده حالت بازی فیفا است و به بازیکنان امکان خرید و فروش و بردن چندین جام را می دهد.

طبق پیامی که در صفحه توییتر eFootball منتشر شده است، حالت eFootball 2022 Master League تا اوایل سال آینده منتشر نخواهد شد. این رژیم «نقدی» و «در سال 2023» منتشر خواهد شد. خبرهای قبلی مبنی بر پولی بودن لیگ مستر فوتبال با انتشار این خبر رسما تایید شده است. کونامی از ابتدا به دنبال فروش جداگانه این بخش بود و تنها حالت آنلاین و دوستانه به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

کونامی افزود: «تعداد تیم‌ها در لیگ‌ها و تیم‌های باشگاهی تا پایان سال ۲۰۲۲ با کمک بسته گسترش پولی افزایش می‌یابد». این به این معنی است که همه تیم ها در دسترس بازیکنان نخواهند بود و باید برای محتوای بیشتری پول پرداخت کرد. به نظر می رسد تنها چند تیم فعلی به صورت رایگان در دسترس هستند. آنها باقی می مانند و بقیه باید با پول در بازی خریداری شوند. هنوز برنامه دقیقی اعلام نشده است.

لیگ برتر فوتبال الکترونیکی 2022

محتوای پول بازی eFootball 2022

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. در حال حاضر فقط مسابقات دوستانه امکان پذیر است و بخش آنلاین هنوز محتوای کافی دریافت نکرده است. کونامی در ادامه نوشت که در زمستان امسال ویژگی های بیشتری به تیم تدوین و بازیکنان اضافه خواهد شد. در همان زمان، سازگاری بین پلتفرم بین کنسول و کامپیوتر در دسترس است. این در حالی است که باید با انتشار نسخه موبایلی eFootball 2022 بازی کراس فعال می شد.

سرورهای بازی eFootball 2022 دیگر کار نمی کنند و روند بروزرسانی تا سه روز آینده ادامه خواهد داشت. نسخه 1.1.0 بازی با فعال شدن سرورها برای دانلود در دسترس خواهد بود و سپس فصل دوم آن می آید. این به روز رسانی باید ظرفیت سرور را بهبود بخشد و همچنین خطاهای اصلی را اصلاح کند. اولین نسخه PES 2022 سپتامبر گذشته منتشر شد و گیم پلی ضعیف و گرافیک کمیک انتقادات گسترده ای را نسبت به شبیه ساز فوتبال برانگیخت. اگر منتظر اضافه شدن مستر لیگ به E-Football 2022 بودید. بهتر است کمی صبر کنید.

منبع: VGC