منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حالت Halo Infinite Last Spartan Standing منقضی شده است و صدایی شبیه به Battle Royale دارد

حالت Halo Infinite Last Spartan Standing منقضی شده است و صدایی شبیه به Battle Royale دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت Halo Infinite Last Spartan Standing منقضی شده است و صدایی شبیه به Battle Royale دارد

حالت Halo Infinite Last Spartan Standing منقضی شده است و صدایی شبیه به Battle Royale دارد

جزئیات جدیدی در مورد حالت Last Spartan Standing Halo Infinite فاش شده است و به نظر می رسد که این حالت 343 تصاحب Battle Royale باشد.

توضیحات برای BTB: Last Spartan Standing می گوید: “هر اسپارتی برای خودش! سطح بار کاری خود را با کسب یک نتیجه شخصی افزایش دهید تا آخرین اسپارتانی باشید که می ایستد.” Delta_Hub در توییتر این را کشف کرد. GameSpot توانست این را با مشاهده منوی بازی آفلاین سفارشی Halo Infinite آزمایش کند. قوانین می‌گویند یک راند 12 دقیقه‌ای با امتیاز 50 وجود دارد. اما این می‌تواند فعلاً ذخیره باشد.

Last Spartan Standing در ماه مارس اعلام شد و به عنوان “رایگان برای همه حالت های حذفی” توصیف شد که در طول فصل 2: ​​گرگ های تنها که از 3 می شروع می شود، شروع می شود. این تنها حالت جدیدی نیست که در فصل 2 ارائه می شود، زیرا Land Grab در راه است، به علاوه King of the Hill با برخی به روز رسانی ها بازگشته است.

جزئیات نحوه بازی Last Spartan Standing هنوز مشخص نیست. اما شرح حالت اشاره به باز کردن موارد شارژ جدید با جمع آوری نتیجه دارد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. آنچه واضح است این است که هدف این است که آخرین بازیکن زنده باشیم.

این حالت Last Spartan Standing می تواند پیش درآمدی برای تجربه بسیار بهتر در سبک Battle Royale برای Halo Infinite باشد. Windows Central گزارش می دهد که 343 در حال کار با Certain Affinity روی حالت Battle Royale با کد Tatanka است که گفته می شود در راه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Halo Infinite و Battle Royale، به تفکیک GameSpot برای آنچه که مایلیم از حالت جدیدی مانند این ببینیم، بر اساس آنچه تاکنون می دانیم، مراجعه کنید.

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves همچنین نقشه های جدیدی را برای BTB و Area، سایر حالت های اضافی و تغییرات بسیار مهم اضافه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.