منو سایت

حالت Battle Royale Halo Infinite برای رقابت با Varzon منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت Battle Royale Halo Infinite برای رقابت با Varzon منتشر شده است

اگرچه استودیو 343 صنایع هیچ علاقه ای به حالت Battle Royale نشان نداد. گزارش های قابل اعتماد برای اضافه کردن این حالت بازی Halo Infinite گزارش. این وضعیت که به عنوان تاتانکا شناخته می شود. در حال ساخت توسط Certain Affinity Studio. او علاوه بر کوردن به ویژگی های این حالت جدید در پادکست اخیر ایکس باکس دو نیز اشاره کرده و معتقد است که Battle Royale به عنوان یک بازی مجزا و کاملا حجیم عرضه خواهد شد و با عناوینی مانند Warzon و Fortnite رقابت خواهد کرد.

به گزارش پارسی گیم، سازندگان بازی هیلو به دنبال راه اندازی حالت Battle Royale به عنوان یک بازی مجزا مانند Call of Duty Warszone هستند. هدف جذب بازیکنان جدید به دنیای هیلو است. Yord Kirdn گفت: “آنها به دنبال بازیکنان Fortnite و Varzon هستند و ما اطلاعاتی داریم که نشان می دهد این بازی شبیه بتل رویال است زیرا ممکن است نقشه کوچک شود.” نمی‌دانم بازی‌ای مانند Apex Legends تیمی خواهد بود یا انفرادی.

Battle Royale Halo Infinite

جزئیات حالت Halo Infinite Battle Royale

در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی وجود ندارد و Xbox هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده است. منبع این اتهامات به جز کوردن نیز مشخص نیست و تنها یک نفر به او گفته که این مورد جدید همان بتل رویال خواهد بود. او معتقد است که بازی Battle Royale Halo Infinite در فصل سوم یا چهارم منتشر خواهد شد و احتمالا این بازی در ژوئن سال جاری ارائه خواهد شد. او گفت که از استودیو Certain Affinity برای توسعه این بخش دعوت شد و تولید آن از دو سال پیش آغاز شد.

استودیو 343 به کار بر روی هسته بازی ادامه خواهد داد و به روز رسانی های جدید در دست تولید است. او افزود: “آنها بازی اصلی را فراموش نمی کنند و استودیو 343 در حال کار بر روی Hilo Infinte و استخدام توسعه دهندگان جدید برای ارتقای بازی است.” سرانجام، استودیو Certain Affinity به طور کامل در حال توسعه حالت Battle Royale است. این استودیو مدتی پیش رابطه خود را با ایکس باکس «عمیق» کرد و تصمیم گرفت تا جذابیت Halo Infinite را به روش های جدیدی افزایش دهد.

حالت Battle Royale Halo Infinite برای رقابت با Varzon منتشر شده است

راهنمای گام به گام Halo Infinite

این استودیو به گروه پشتیبانی بازی های هیلو و کال آف دیوتی معروف است که مدت هاست به صورت انحصاری روی یک بازی جدید کار می کند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. به تازگی از دو کارت جدید رونمایی شده است که در فصل دوم Halo Infinite منتشر خواهند شد. کاهش تعداد بازیکنان آنلاین نیز به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است و توسعه دهنده امیدوار است که فصل دوم به روزهای اول بازگردد.

منبع: GamingBolt