منو سایت

حالت همکاری آفلاین Halo Infinite رسما لغو شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت همکاری آفلاین Halo Infinite رسما لغو شد

استودیو 343 اطلاعیه ای درباره آینده منتشر کرد بازی Halo Infinite صحبت کرد و رسما ایجاد بخش تاریخ تعاونی را متوقف کرد. Co-op که یکی از مهم ترین قسمت های بازی هیلو محسوب می شود، به دلیل مشکلات فنی در نسخه جدید وجود ندارد و سازنده ترجیح داده روی آپدیت جدید و فصل سوم کار کند و در نتیجه او تعاونی آفلاین (صفحه تقسیم شده) را به طور کامل رها کرد.

بر اساس آخرین اخبار بازی، محتوای Halo Infinite فصل 3 و حالت Forge به طور نامحدود به تعویق افتاده است. استودیو به این نتیجه رسیده است که حالت داستانی Co-op به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد و زمان بهتری صرف ایجاد محتوای جدید می شود. آنها برنامه به روز رسانی های جدید را منتشر کردند و دوباره شاهد تاخیر در حالت ساخت Forge هستیم. این حالت به بازیکنان اجازه می دهد تا مسابقات و بازی های مورد علاقه خود را ایجاد کنند.

قرار بود ویژگی Co-op Story در آگوست سال جاری عرضه شود. این استودیو دلیل لغو این بخش را تمرکز بر محتوای آنلاین می‌داند: «به منظور افزایش سرعت تولید محتوای آنلاین و پاسخگویی به بازخوردهای بازیکنان و افزایش کیفیت به‌روزرسانی‌ها، تصمیم گرفته‌ایم تا کار روی محتوای آنلاین را متوقف کنیم. کمپین op و حالت تقسیم صفحه”. این استودیو می داند که بازیکنان چقدر منتظر این قسمت بوده اند و برای جبران آن، آپدیت زمستانی را در نوامبر امسال منتشر می کند.

بازی Co-op Halo Infinite

فصل سوم Halo Infinite

به‌روزرسانی زمستانی Halo Infinite شامل دو نقشه کاملاً جدید به نام‌های Detachment و Argyle می‌شود. یک حالت کاملاً جدید در به روز رسانی بعدی فعال می شود و اشکالات مختلف برطرف می شود. بزرگترین تغییر در مورد ویژگی Forge و همچنین کمپین همکاری آنلاین است. در واقع حالت آنلاین co-op لغو نمی شود و فقط حالت split-screen یا حالت co-op آفلاین لغو می شود و این قابلیت در دسترس نخواهد بود. قسمت آنلاین هنوز در حال توسعه است و با شروع فصل سوم در دسترس خواهد بود.

آپدیت Halo Infinite

فصل سوم Halo Infinite با اضافه شدن نقشه های جدید به قسمت گسترده Big Team Battle و همچنین سلاح ها و توانایی های جدید و البته Battle Pass جدید همراه خواهد بود. فصل جدید Halo با تاخیر در راه است و قبل از آن شاهد انتشار Modern Warfare II و همچنین عرضه رایگان Overwatch 2 هستیم که هر دو طرفداران زیادی دارند و بر تعداد بازیکنان Halo تاثیر خواهند گذاشت. چندی پیش استودیو 343 ویژگی های Co-op آنلاین Halo Infinite را اعلام کرد. لازم به ذکر است که این بخش حالت کوئست بازیکن ندارد و اگر کسی را ندارید که داستان Co-op را با او تجربه کنید، نمی توانید این حالت را امتحان کنید.

منبع: Eurogamer