منو سایت

حالت ها و گیم پلی Kalaf Duty Warzone Mobile فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت ها و گیم پلی Kalaf Duty Warzone Mobile فاش شد

شرکت Activision با برگزاری رویداد Call of Duty Next از پروژه های جدید این مجموعه رونمایی کرد. شاهد معرفی بخش چند نفره Modern Warfare II و Warzone 2 و در نهایت بازی مورد انتظار بودیم. قاب گوشی موبایل بدون مالیات به طور کامل معرفی شده است. در این مقاله همه چیزهایی را که باید در مورد بازی بدانید، از جمله گیم پلی، حالت ها، نقشه و زمان انتشار توضیح خواهیم داد. با پارسی گیم همراه باشید.

اکتیویژن می گوید Warzone Mobile بهترین بازی موبایلی است که تاکنون ساخته شده است و هیچ بازی دیگری این سطح از جزئیات را ندارد. تجربه Warzone Mobile با Call of Duty Mobile متفاوت است، اما ویژگی های مشترکی مانند Battle Pass و Friends List را دارد. Battle Pass وجود ندارد و PC و بازیکنان موبایل متصل نیستند، اما با یک حساب کاربری می توانید Battle Pass و جوایز عمومی دریافت کنید. این بازی با کمک چندین استودیو ساخته شده و برای اندروید و iOS می باشد.

حالت ها و گیم پلی Kalaf Duty Warzone Mobile فاش شد

تریلر معرفی بازی موبایل Kalaf Duty Warzone

نقشه موبایل Warzone

مهم ترین نکته در مورد نقشه Call of Duty Warzone Mobile بازگشت Verdansk است. این کارت در بازی Warzone فاش شد و سپس با کارت دیگری جایگزین شد. Warzone 2 همچنین دارای یک نقشه جدید است و در نتیجه Verdansk منحصراً در دستگاه های تلفن همراه در دسترس خواهد بود. تمامی قسمت های این نقشه اعم از استادیوم، مرکز شهر و ایستگاه قطار حضور خواهند داشت و قسمت های جدیدی نیز اضافه شده است که جنگ خیابانی را به اوج هیجان خواهد رساند.

اکتیویژن قول داده است که نقش المزرا را در زمان بعدی به Warzone 2 اضافه کند. در نتیجه، تنها یک نقشه در دسترس نخواهد بود و توسعه دهندگان به دنبال پشتیبانی کامل هستند. این نقشه کاملاً برای دستگاه های موبایل بهینه شده است و البته شما به یک موبایل با سخت افزار مناسب نیاز دارید و این بازی نسبت به سایر بازی های موجود از گرافیک بهتری برخوردار است. گولاگ همچنین بخشی از نقشه Call of Duty Warzone Mobile است و می‌توانید فرصت دیگری برای بازگشت به بازی داشته باشید.

گیم پلی موبایل Kalaf Duty Warzone

بازی Warzone Mobile

به گفته اکتیویژن، گیم پلی بازی Warzone Mobile تفاوت چندانی با نسخه های PC و کنسولی نخواهد داشت. می توانید از وسایل نقلیه و حتی هلیکوپتر استفاده کنید. کنترل وسیله نقلیه و گیم پلی آن با شور و شوق زیادی طراحی شده است و برای تجربه بازی مشکلی نخواهید داشت. سازندگان در حال آزمایش بازی هستند تا از بهترین تجربه ممکن اطمینان حاصل کنند.

گیم پلی بازی پر از ایستگاه های معاملاتی است. می توانید پول جمع آوری کنید و سپس تجهیزات خود را ارتقا دهید، شوت های کشتن بخرید، تجهیزات خود را به روز کنید و حتی وقتی به مراکز خرید رسیدید، دوست خود را به بازی بازگردانید. حالت های مختلفی مانند Plander برای بازی در نظر گرفته شده است و این بازی یک تجربه کامل بتل رویال برای دستگاه های موبایل خواهد بود. هر آنچه در نسخه رایانه شخصی Warzone دیده اید در Warzone Mobile وجود دارد.

Call of Duty Warzone Mobile

اتصال کامپیوتر و موبایل

در ابتدا باید بگوییم که پلیرهای موبایل و رایانه شخصی با یکدیگر بازی نمی کنند. نسخه موبایل دارای سرورهای مجزا است، اما تنها یک حساب کاربری کافی است و نیازی به خرید چندین نبرد ندارید. شما می توانید یک بار Battle Pass را خریداری کرده و از آن در رایانه شخصی و موبایل استفاده کنید. تمامی سلاح ها و اپراتورها بین دو پلتفرم مشترک است. نیازی به یافتن دوستان خود نیست و تمام بخش های اجتماعی مانند چت و لیست دوستان بین Modern Warfare 2، Warzone 2 و Kalaf Duty Warzone Mobile به اشتراک گذاشته شده است.

Call of Duty Warzone Mobile طوری طراحی شده است که می توانید کنترل ها را تغییر دهید و همچنین هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا بازی را سریعتر یاد بگیرید. تعداد ربات ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و هر بار 120 نفر وارد نقشه می شوند. رویدادهای ویژه تلفن همراه با جوایز منحصربه‌فردی همراه است که مطمئناً طرفداران را خوشحال می‌کند.

دانلود Warzon Mobile

نسخه بتای موبایل Warzon

اکتیویژن می گوید Warzone Mobile در سال 2023 منتشر می شود و همه آنچه که امروز دیدیم نسخه آلفا است و گرافیک بازی بهتر خواهد بود. می‌توانید همین الان به Google Play بروید و در نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنید. اگر تعداد بازیکنان به 25 میلیون نفر برسد، جوایز ویژه زیادی وجود خواهد داشت. انتظار می رود این بازی در سال آینده برای اندروید و آیفون منتشر شود.

منبع: CallofDuty