منو سایت

حالت مدیریتی Apex Legends نیوکاسل را برای فصل 13 عصبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت مدیریتی Apex Legends نیوکاسل را برای فصل 13 عصبانی می کند

پس از تغییرات احتمالی آزاردهنده آینده در نقشه Storm Point در Apex Legends فصل 13، ظاهرا Respawn تایید کرد که نیوکاسل شخصیت بعدی خواهد بود که در نبرد سلطنتی بازی می‌شود. می‌توانید با بارگذاری در Control، تیزر را ببینید، که تا 12 آوریل در Apex Legends به‌عنوان یک حالت محدود زمانی باقی می‌ماند.

اگر بدون توجه به نقشه در Control بارگیری کنید، صفحه بوت علائم هولوگرافیک را نشان می دهد که “انتظار به پایان رسید، اینجاست!” در کنار این پیام تصویری تاریک از یک شکل زره پوش وجود دارد.

این طرح قطعا بسیار شبیه به تصاویر لو رفته از نیوکاسل است.
این طرح قطعا بسیار شبیه به تصاویر لو رفته از نیوکاسل است.

اولین بار از نیوکاسل سال ها پیش نام برده شد، زمانی که Respawn اعلام کرد که Revenant افسانه جدید فصل 4 خواهد بود. سازمان دهندگان Apex Games در حال بحث بودند که برای محافظت از Revenant از قتل چه کاری انجام دهند، و پیشنهاد شد که نیوکاسل به عنوان جایگزینی برای Forge حذف شود. Revenant در بازی ها.

از آن زمان، این بهانه ها یکی پس از دیگری بوده است، زیرا استثناهایی برای اضافه شدن افراد زیادی به Apex Games وجود دارد. بنابراین این تیزر احتمالاً به این واقعیت اشاره دارد که طرفداران این ورزش خونین در جهان مشتاق هستند تا سرانجام پس از 9 بار عبور از نیوکاسل، اولین بازی خود را ببینند. به نظر می رسد بالاخره لحظه اوست.

در ستون هفتگی خود، Apex Legends، من این نظریه را مطرح کردم که نیوکاسل شخصیت بعدی خواهد بود که بازی خواهد کرد. او در نشت غول پیکر Apex Legends به همراه هشت شخصیت دیگر ظاهر شد و به نظر می رسد The Williams Sendoff در حال تغییر این موضوع است که نیوکاسل برادر بنگلور، جکسون ویلیامز است.

در افشاگری فوق، نیوکاسل به عنوان “مدافع موبایل” توصیف شده است. مانند جبل الطارق و کاستیک، دارای هیت باکس بزرگتر از حد متوسط ​​و امتیاز تقویت شده است. توانایی های او به شرح زیر است:

  • منفعل: زخمی ها را بگیرید – متحدان سرنگون شده را در حین احیا بکشید و با سپر نجات خود از آنها محافظت کنید.
  • از نظر تاکتیکی: سپر موبایل – پرتاب یک پهپاد برای پرتاب که یک سپر انرژی متحرک ایجاد می کند
  • نهایی: دیوار قلعه – پرش کنید و به یک هدف، متحد یا منطقه ضربه بزنید و یک قلعه مستحکم ایجاد کنید.

بر اساس زمان پایان فصل 12، فصل 13 Apex Legends احتمالا در اواسط ماه مه در حدود 10 می آغاز خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.