منو سایت

حالت سوم شخص Resident Evil Village مانند ایجاد یک بازی جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت سوم شخص Resident Evil Village مانند ایجاد یک بازی جدید است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، Masachika Kawata، تهیه کننده Resident Evil Village اعلام کرده است که سازندگان به همان اندازه که برای ساخت یک بازی جدید زمان و انرژی صرف کرده اند، حالت سوم شخص Resident Evil Village را نیز آماده کرده اند.

به زودی داستان خانواده Winters در بسته الحاقی Shadows of Rose بازی Resident Evil Village به پایان می رسد. این DLC که به عنوان بخشی از Winters’ Expansion در دسترس است، بیشترین توجه را به خود جلب کرده است. اما این بدان معنا نیست که پسوند مذکور فاقد محتوای دیگری است. یکی از چیزهایی که Winters’s Expansion به Resident Evil Village اضافه می کند حالت سوم شخص است. حال سازندگان این اثر اعلام کردند که حالت مذکور به اندازه ساخت یک بازی جدید به تلاش و انرژی نیاز دارد.

ماساچیکا کاواتا، تهیه کننده بازی Resident Evil Village در مصاحبه ای با IGN این خبر را اعلام کرد. در عین حال کنتو کینوشیتا کارگردان این اثر توضیح داد که در Resident Evil Village بازیکنان می توانند بیشتر از سایر بازی های سوم شخص از جمله Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake انجام دهند. به همین دلیل، تغییر همه انیمیشن ها برای نمایش در حالت سوم شخص یک فرآیند پیچیده بود.

ماساچیکا کاواتا در این باره گفت: «ایجاد حالت سوم شخص به اندازه ساختن یک بازی جدید به تلاش و انرژی نیاز دارد. “وقتی Resident Evil Village را به صورت سوم شخص بازی می کنید، تجربه بسیار متفاوتی خواهید داشت.”

کنتو کینوشیتا ادامه می‌دهد: «ما احساس کردیم که باید چیزی به خوبی یا بهتر از Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake بسازیم. در مقایسه با بازی‌های قبلی این سری، Resident Evil Village دارای تنوع باورنکردنی برای انجام دادن است. شما می توانید نگهبانی کنید، می توانید در حالت خمیده حرکت کنید و می توانید اشیاء مختلف را بررسی کنید. ما چند تغییر ایجاد کرده‌ایم تا مطمئن شویم همه انیمیشن‌های منحصربه‌فرد کاملاً متصل به نظر می‌رسند و با سرعت قابل قبولی رندر می‌شوند.»

حالت سوم شخص Resident Evil Village Resident Evil Village

حتما تصور خواهید کرد که صحبت های سازندگان بازی Resident Evil Village در رابطه با ساخت حالت سوم شخص این اثر اغراق آمیز است. اما باید در نظر داشته باشید که تغییر زاویه دوربین به سوم شخص در اثری که از ابتدا به عنوان تجربه اول شخص خلق شده و شرایطی را برای روان شدن بازی در این مورد ایجاد کرده است، فرآیند سختی است.

Winters’ Expansion در تاریخ 28 اکتبر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. در عین حال، دارندگان کنسول نینتندو سوییچ به نسخه ابری Resident Evil Village دسترسی خواهند داشت. این الحاقیه در ماه دسامبر برای این نسخه از بازی Resident Evil Village منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد حالت سوم شخص Resident Evil Village چیست؟ آیا قصد دارید افکت گفته شده را در این زاویه دوربین تجربه کنید یا حالت اول شخص را ترجیح می دهید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt