منو سایت

حالت بدون ساخت فورتنایت حذف نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت بدون ساخت فورتنایت حذف نخواهد شد

طبق آخرین اخبار بازی، دیتایگرها اعلام کرده اند که حالت No Build فورتنایت به طور کامل حذف نخواهد شد و ممکن است بازیکنان فورتنایت در آینده به آزمایش آن ادامه دهند.

فصل دوم فصل سوم Fortnite اوایل هفته گذشته با تغییرات مختلف و محتوای جدید منتشر شد. یکی از این تغییرات حذف قسمت ساخت بازی است. در نتیجه، فورتنایت به تجربه ای شبیه به دیگر آثار بتل رویال تبدیل شده است. اکنون افراد مختلف از فایل بازی فورتنایت دریافته اند که اپیک گیمز قصد ندارد حالت بدون ساخت فورتنایت را کنار بگذارد. در عوض، فرض بر این است که این حالت به یکی از قسمت های اصلی بازی تبدیل شده و برای همیشه در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

صفحه توییتر HYPEX یک منبع محبوب برای اخبار Fortnite است. توییت اخیر در این صفحه ادعا می‌کند که استخراج داده‌ها از فایل‌های بازی فورتنایت نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند پس از پایان فصل جاری، بین حالت معمولی Battle Royale یا حالت ساخته نشده تجربه کنند. HYPEX ادامه داد که نقاط صفحه بارگذاری تغییر کرده و در برخی از آنها عبارت “در حالت هایی که سازنده در آن فعال است” اضافه شده است.

TweaBR یکی دیگر از صفحات توییتر است که اطلاعات فعلی Fortnite را فاش می کند. TweaBR در توییت جدید خود تصویری از منوی جدید بازی Fortnite منتشر کرده است که حالت No Build را نشان می دهد. طبق توییت های TweaBR، حالت بازی ساز بازی Fortnite در حالت تک، دوگانه، سه گانه و چهارگانه در دسترس خواهد بود.

فورتنایت فورتنایت

عدم وجود سازنده، تجربه بازی Fortnite را تغییر داد

هر دو TweaBR و HYPEX قبلاً اخبار و اطلاعات مختلفی را منتشر کرده اند که همه آنها به واقعیت تبدیل شده اند. با این حال، اضافه شدن حالت No Build به حالت بازی دائمی Fortnite هنوز به صورت رسمی توسط اپیک گیمز اعلام نشده است. فصل های فورتنایت معمولا 10 هفته طول می کشد. این بدان معناست که برای آزمایش حالت بدون ساخت فورتنایت باید تا ماه می صبر کنید.

نظر شما در مورد افزودن حالت بدون ساخت به فورتنایت چیست؟ آیا از این موضوع استقبال می کنید یا ترجیح می دهید از این ویژگی در مبارزات استفاده کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN