منو سایت

حالت بدون ساختار Fortnite برای همیشه ادامه داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت بدون ساختار Fortnite برای همیشه ادامه داشت

با شروع فصل جدید بازی‌های فورتنایت، اپیک گیمز برای مدتی حالت ساخت را کنار گذاشته تا بازیکنان بتوانند از مکانیزم پارکور که به تازگی اضافه شده است لذت ببرند. برای استفاده. این اعتراض به بازیکنان قدیمی Fortnite است و اگرچه قابلیت ساخت به زودی باز خواهد گشت، اما Epic Games وضعیت فعلی خود را حفظ کرده و همچنان به عنوان یک حالت در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

به گزارش پارسی گیم، شروع فصل دوم فصل سوم بازی Fortnite با سورپرایز بزرگی همراه بود. حالت ساخت و ساز غیرفعال شد و بازیکنان باید از روش های سنتی مانند سایر بازی های بتل رویال مانند پابجی و وارزون پیروی می کردند و در نتیجه افرادی که مدت ها ساخت و ساز را تمرین می کردند؛ حذف شدند. پس از اعتراضات، اپیک گیمز قول بازگشت ویژگی ساخت را داد و اعتراف کرد که این حالت هرگز از بازی حذف نخواهد شد و تنها یک حالت آزمایشی است.

ساخت فورتنایت

استقامت بدون ساخت فورتنایت

حالت های اصلی بازی فورتنایت به زودی به حالت اولیه خود باز خواهند گشت. اما افرادی که تجربه را به بازی بدون ساخت ترجیح می دهند. آنها می توانند از حالت جدید استفاده کنند. Epic Games به پشتیبانی از حالت Zero Build در Fortnite ادامه خواهد داد. بازیکنان می توانند این گزینه را از منوی اصلی انتخاب کرده و به صورت انفرادی، دوتایی، سه نفره و گروهی در بازی شرکت کنند. گیم پلی بازی دقیقاً مانند فصل دوم است و امکاناتی مانند پارکور و اسپرینت در این حالت بهتر است.

علاوه بر حالت بدون ساخت فورتنایت، تصاویری از یک جت پک ویژه منتشر شد. این جت ها از دیوار آویزان می شوند و بازیکنان می توانند از آنها برای پرواز و حرکت سریعتر روی نقشه استفاده کنند. این روشی است که برای سرعت بخشیدن به حالت Fortnite Zero Build استفاده می شود. با توجه به ماندگاری این حالت، امکان افزودن حالت PvE به منوی اصلی فورتنایت وجود دارد و اپیک گیمز تغییرات قابل توجهی را در هسته اصلی بازی ایجاد می کند.

فصل دوم فصل سوم Fortnite شامل دکتر استرنج می شود و برنامه هایی برای اضافه شدن شخصیت های دیگر مارول وجود دارد. در چند ماه گذشته، Epic شخصیت‌های کلیدی را به Fortnite اضافه کرده است، از جمله Nathan Drake از Uncharted و Ezio از Assassin’s Creed. حذف امکان ساخت از سوی دیگر بحث برانگیز شد و بسیاری از رسانه های بازی های ویدیویی در مورد این قسمت جدید آن را مغایر با نام و هویت بازی قلمداد کردند. نظر شما در مورد این پرونده چیست؟ آیا Fortnite را بدون توانایی ساخت ترجیح می دهید؟

منبع: PCGAMESN