منو سایت

جیمی لی کرتیس عروسی دخترش را در Warcraft Cosplay رسمی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جیمی لی کرتیس عروسی دخترش را در Warcraft Cosplay رسمی خواهد کرد

جیمی لی کرتیس عروسی دخترش را در Warcraft Cosplay رسمی خواهد کرد

جیمی لی کرتیس، هنرپیشه هالووین که به خاطر شرکت در کنوانسیون‌های کمیک لباس شناخته می‌شود، در ماه مه امسال زمانی که عروسی دخترش را با لباس World of Warcraft رسمی می‌کند، دوباره لباس خواهد پوشید.

کورتیس این را در مصاحبه ای با جیمی فالون این هفته (از طریق Kotaku) فاش کرد. او گفت که دخترش روبی شخصیت Jaina Proudmoore را برای کرتیس انتخاب کرد تا برای عروسی برود. هر کس دیگری نیز لباس خواهد داشت، اگرچه موضوع خاصی وجود ندارد. طبق گفته وارکرافت، پرادمور یک جادوگر انسان و لرد دریاسالار کول تیراس است.

کورتیس گفت که لباس‌هایش را در Etsy پیدا کرده و «مقدار خوبی پول» به خیاط پرداخت کرده است. عروسی در ماه مه است، اما کورتیس هنوز کت و شلوار خود را دریافت نکرده است، زیرا فروشنده در روسیه است. کیمل خاطرنشان کرد که اکنون جنگی در آنجا در جریان است و این می تواند مشکل ساز باشد.

کیمل همچنین در وهله اول ایده یک عروسی با بازی را به سخره گرفت و کرتیس سریع به کیمل پاسخ داد: “یادم رفت تو کمدین هستی.”

در سال 2015، کورتیس با لباس وگا در مسابقات مبارزه ای اوو در لاس وگاس شرکت کرد، در حالی که همسرش کریستوفر گست لباس دکتر بوسکونوویچ را بر تن کرد.

کرتیس در فیلم آینده Borderlands نقش تانیس را بازی می‌کند و او بخشی از بازیگران بزرگی است که کیت بلانشت، جک بلک، کوین هارت و آرین گرینبلات را نیز شامل می‌شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.