منو سایت

جوک های آهنی: این هفته در Destiny 2 – Sympathy for the Emperor

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوک های آهنی: این هفته در Destiny 2 - Sympathy for the Emperor

تقریباً هر هفته چیز جدیدی برای Destiny 2 به ارمغان می‌آورد، چه ضربات، فعالیت‌های جدید یا ترکیب‌های جدید جالب از عناصر که به بازیکنان اجازه می‌دهد در Crucible یکدیگر را خراب کنند. Iron Barter نمای هفتگی ما از آنچه در دنیای Destiny اتفاق می افتد و مروری کوتاه بر آنچه در منظومه شمسی توجه ما را به خود جلب می کند است.

ما چند هفته فرصت داشتیم تا به Duality بپردازیم، اولین مورد از دو سیاه چال جدیدی که Bungie قبلاً اعلام کرد که امسال به Destiny 2 می آیند، و مانند بسیاری دیگر، من هم هیجان زده هستم که هفته گذشته Caiatl به من اجازه خواهد داد (.. نه مانند آن). چیزی که من را در مورد سیاه چال جدید تحت تاثیر قرار داد این است که چگونه بانجی او را در خدمت داستان خود قرار داد. ما به معنای واقعی کلمه به ذهن کالوس می پریم و به شیاطین شخصی او شلیک می کنیم تا بفهمیم کل معامله او چیست. او به نوعی درخشان است.

در حال پخش: بیایید Destiny 2 New Dungeon، Duality را بازی کنیم پخش زنده

من به طور مفصل در مورد اینکه داستان Destiny 2 در چند سال گذشته برای تقریباً هر کسی که گوش می دهد چقدر خوب شده است صحبت کرده ام (با عرض پوزش برای خبرنگاران بازی هایی که بعد از یک رویداد پیش نمایش شخصی اخیر اشتباه کردند با من آبجو نوشیدند. ). من این کار را در این ستون معمولا یک هفته در میان انجام می دهم. اما فصل Ghostbusters نوار جدیدی را برای کاری که تیم داستان سرایی Bungie انجام داده است و همچنان انجام می دهد تعیین می کند. ما را مستقیماً وارد آسیب های درونی قهرمانانی مانند کرو و زاوالا می کند، به گونه ای که واقعاً شگفت انگیز است. (درباره اینکه چگونه Destiny به نحوی در خط مقدم گفتگوی تروما قرار دارد، ارزش k را در Fanbyte بخوانید؛ نویسندگان این فصل اخیراً در طی یک مصاحبه گروهی که مجبور شدم روی آن بنشینم درباره این موضوعات بحث کرده اند).

اما فصل فقط این عمق را به شخصیت ها نمی آورد. این کار با کالوس، امپراتور کابالا در تبعید نیز انجام می شود، به گونه ای که داستان او را توضیح می دهد و انگیزه های او را به تفصیل تحریک می کند تا او را به یک هدف واقعاً فریبنده برای حساسیت های تیراندازی ما تبدیل کند.

این چیزی است که شایسته نگاه دقیق‌تر است، زیرا توجه بانجی به کالوس نشان‌دهنده یک رویکرد نسبتاً جدید است. ما در مورد جذاب بودن ساخت برای Savathun بسیار صحبت کردیم، یک چیز بد بزرگ از افزونه Destiny’s The Witch Queen – این واقعاً این بازی را توجیه می کرد که یک تهدید معتبر برای مدت طولانی در دنیای Destiny وجود داشته باشد تا اینکه بالاخره آن را ملاقات کردیم و آن را شکست دادیم. . بازی انگار چیزی را هدف گرفته است و اعمال شخصیت ها و شرورها ملموس و قدرتمند است.

چیزی که می‌دانم این است که من آن را بیشتر از ترسیدن از خدای کندویی که سال‌ها در طول بازی بازی‌های ترسناک انجام می‌دهد، دوست دارم، اما چقدر زمان صرف کرده‌ایم که اخیراً با شخصیت‌های شرور به‌عنوان قهرمان سروکار داشته‌ایم. ما در بین شخصیت‌ها هم در داستان و هم روی صفحه یک ویژگی عالی دریافت می‌کنیم – اما فصل خالی از سکنه و ملکه جادوگران قبل از آن در مرکز قرار می‌گیرند. آنتاگونیست ها به گونه ای که باعث می شود احساس کنند چیزی فراتر از هیولاهای تیرانداز بزرگ جدید هستند. کل آهنگ ملکه جادوگران عالی بود، اما من حتی بیشتر به لحظاتی که به دست آوردیم علاقه دارم از جانب سپس به ما این امکان را داد که به ذهن ساواتون نگاه کنیم و آن را به عنوان چیزی فراتر از یک نیروی وحشتناک که احتمالاً ما را خواهد کشت، درک کنیم.

ساواتون به عنوان یک دستکاری نادیده روحی بود، اما به عنوان یک شخصیت (تا حدودی) در حال حاضر جالب تر بود.
ساواتون به عنوان یک دستکاری نادیده شبح مانند بود، اما به عنوان یک شخصیت (تا حدودی) در حال حاضر جالب تر بود.

بیشتر فصل Ghost برای Callus است. امپراطور سابق از ابتدا بخشی از Destiny 2 بود و ما در طول سال ها زمان زیادی را با او سپری کردیم. اطلاعات زیادی در مورد Callus وجود دارد، اگر می خواهید آن را بخوانید، از Vanilla Destiny 2، حمله Leviathan و حملات کوچکتر آن، و رویداد Menagerie که همراه با Season of Abundance که پس از گسترش Forsaken رخ داد. اما فصل ارواح دو برابر می‌شود و کالوس را در حین کاوش در لویاتان و تلاش برای تضعیف هر برنامه‌ای به شدت حضور می‌دهد. دوگانگی مطالعه انگیزه‌های کالوس است، اما مأموریت‌ها در شمال باعث می‌شوند هر هفته با امپراتور تعامل داشته باشیم، و او هنگام تکمیل رویدادهای عمومی یا گشت‌زنی در لویاتان حضور دارد. او فقط همیشه هست دور و برو اگرچه ممکن است با او در تضاد باشیم، اما نه تنها درک واقعی از آنچه او می‌خواهد و چرا آن را می‌خواهد، دریافت می‌کنیم، بلکه متوجه می‌شویم که او چه چیزی است.

دوگانگی بینش های زیادی را در مورد رویدادهای گذشته از دیدگاه کالس ارائه می دهد و بینش های جدیدی را در مورد تعدادی از روابط او ارائه می دهد. ما در مورد بزرگ ترین شرم کالوس چیزهای زیادی یاد می گیریم: این واقعیت که دخترش کیاتل به او خیانت کرده است، که او اعتراف می کند که تقصیر خودش است. سرنوشت قبلاً به ما نشان داده بود که کالوس و کیاتل از نظر ایدئولوژیک با هم مخالف هستند، اما در Haunted متوجه می‌شویم که حتی عشق زیاد کالوس به دخترش نیز نمی‌تواند حسادت او را تحت الشعاع قرار دهد – او در خودشیفتگی و ناامنی شدید او را در غیاب و ظلم از خود راند. او هنوز نه می تواند بر این خودشیفتگی غلبه کند و نه می تواند خلأ خیانت کایاتل را در او پر کند و این همان چیزی است که باعث می شود اقدامات او به عنوان شخصیت شرور فصل پیش برود. به گفته اریس مورن، در Duality متوجه می‌شویم که کالوس می‌خواهد “غلبه کند” – او می‌خواهد به چیز دیگری تبدیل شود، چیزی بهتر. او از خود فرار می کند، به این امید که شاهد سرانجام او را به مرد بزرگی تبدیل کند که همیشه به او اعتقاد داشته است. باید بودن، بدون هیچ گونه بار شکست های گذشته.

داشتن تمام این تصور از قهرمانی که قبلاً با آن جنگیده بودیم و به نظر می‌رسد که قرار است دوباره بجنگیم، پول زیادی برای ارتقای Destiny فراتر از گیم‌پلی به سطحی سطحی از سرگردانی در مکان‌های فضایی عجیب و غریب و تیراندازی به هر کسی که آنجاست، می‌آورد. و با توجه به زمان زیادی که برای یادگیری و بررسی Savathun در افزونه The Witch Queen صرف کرده ایم، به نظر یک رویکرد محدود است. اگرچه خدای حیله گری کندو شکست خورد، اما بازی هنوز از طریق پیام های میمتیکی که پشت سر گذاشته است به ما در مورد آن می آموزد، و همه این چیزها تنها حس تضاد ما را از Savathun عمیق تر می کند.

ما حتی این رویکرد را با رولک، رئیس یورش نذر مرید، دیدیم. Rulk در طول حمله فعال بود، با شما در مورد آنچه در حال رخ دادن بود صحبت می کرد، و دسته ای از صداهای اضافی در ماموریت Preservation داستان قبلی او را فاش می کند. اگرچه ما فقط در حین حمله با این شخصیت آشنا شدیم و در واقع فقط او را در نبردی دیدیم که او را کشتیم، اما بانجی هنوز وقت گذاشت تا او را به عنوان یک شخصیت به تصویر بکشد و آن ویژگی را به گونه ای در مقابل بازیکنان قرار دهد که در بازی قابل دسترسی باشد. .

رالک از هیچ جا در حمله به نذر شاگرد ظاهر شد، اما دانش به روز و ضبط های صوتی در Throne World به تکمیل شخصیت او کمک کرد.
رالک از هیچ جا در حمله به نذر شاگرد ظاهر شد، اما دانش به روز و ضبط های صوتی در Throne World به تکمیل شخصیت او کمک کرد.

Duality یک سیاه چال سرگرم کننده است، اما من دوست داشتم آن را بیشتر کشف کنم، زیرا این کار برای ساختن شخصیت کالوس انجام می دهد. و حضور او زمان لویاتان را بسیار جالب می کند، همانطور که می توانید از او در هنگام ماموریت در شمال و حتی در گشت زنی بشنوید. این لحظات ماقبل تاریخ را پر می‌کنند، اما به نظر می‌رسد که نسخه کوتاه‌تری از ظهور ما می‌سازند تا در نهایت نشان دهند که اکنون کل معامله Callus چیست. هفته گذشته، کالوس در مورد اینکه چگونه با لویاتان یکی شد صحبت کرد – او ادعا می کند که به معنای واقعی کلمه است. بخش روی کشتی. او همچنین چیزهای ناخوشایندی درباره احساس دویدن در یک کشتی غول پیکر، تیراندازی به اشیا و خزیدن روی عرشه گفت.

کالوس از نظر تاریخی در این فصل بیشتر از لویاتان است و در تلاش است تا او را به یک آنتاگونیست تبدیل کند که احساس می کند شایسته توجه ماست. امیدوارم در مورد رابطه او با گاول، خائن خود، و چیزهایی که فکر می‌کند از تاریکی به دست می‌آورد، و همچنین تمام روش‌هایی که شاهدان روان بیمار، شکسته و بی‌شخصیتش را می‌گیرد، بیشتر بیاموزم.

با این حال، بیشتر از همه، امیدوارم که در پایان به آن برسیم دیدن کالوس که کابوس گوشتی، قارچی و نیمه مکانیکی کراننبرگ است، در پل لویاتان ادغام شد. من با کالوس احساس همدردی می کنم، اما در پایان می خواهم نوع هیولای وحشتناک و نفرت انگیزی را ببینم که توسط غرور و خودشیفتگی او ایجاد شده است. سخت ترین ایده های خود را برای مبارزه با رئیس کالوس در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.