منو سایت

جوکر در گاتهام نایتز نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوکر در گاتهام نایتز نیست

جوکر، دشمن اصلی بتمن، در بازی اکشن نقش آفرینی استودیو WB Montreal ظاهر نخواهد شد. کارگردان بازی Gotham Knights از طرف پاتریک ردینگ، در پنل ویژه بازی در San Diego Comic-Con، او به طور رسمی غیبت جوکر را تایید کرد. او همچنین گفت که بتمن در این بازی مرده است و خبری از او نیست. اما احتمال حضور هارلی کوین وجود دارد.

به گزارش پارسی گیم، کارگردان بازی Gotham Knights در جلسه پرسش و پاسخ با هواداران به سوالات مختلفی پاسخ داد. او گفت که بتمن در Gotham Knights واقعا مرده است و ما او را نخواهیم دید. یکی از طرفداران از او پرسید که آیا جوکر در بازی حضور دارد یا خیر و او گفت نه. او درباره احتمال حضور هارلی کوئین گفت: من نمی توانم حضور او را تایید یا تکذیب کنم. این بیانیه باعث شد تا بسیاری حدس بزنند که هارلی بخشی از بازی خواهد بود و احتمالاً ظاهر کوتاهی خواهد داشت.

پاتریک ردینگ تایید کرد که بتمن “واقعا مرده” است. در واقع مرگ او را در ده دقیقه ابتدایی بازی می بینیم که داستان را نیز مشخص می کند. در واقع بتمن حضور دارد اما تا دقایقی دیگر شاهد مرگ او خواهیم بود. او تا پایان بازی مرده می ماند و در غیر این صورت زنده نمی شود. او اضافه کرد که در هر بازی Knights of Gotham دقیقا یک علامت سوال Riddler وجود دارد.

جوکر نقش شوالیه های گاتهام را بازی کرد

غیبت جوکر و بتمن در شوالیه های گاتهام

در پنل Comic-Con، تریلر Batgirl برای Gotham Knights را دیدیم. علاوه بر این، جزئیات جدیدی از نحوه مبارزه چهار قهرمان بازی با هم فاش شد و متوجه شدیم که بسته به انتخاب شخصیت، دیالوگ های خاص و صحنه های سینمایی متفاوتی وجود دارد و در نتیجه بازی روند ثابتی نخواهد داشت. بازیکنان در مورد آنچه قبل از انتشار بازی های بتمن گفته می شد چندان مطمئن نیستند و دلیل تایید عدم حضور بتمن در Knights of Gotham نیز همین بوده است.

قبل از انتشار Arkham Knight، استودیو Rocksteady گفته بود که ما یک شخصیت کاملاً جدید خواهیم دید که در نهایت یک اشتباه بود و ما کنترل بتمن را به دست گرفتیم. حتی در مورد Arkham City، گفته می شد که توسعه دهندگان علاقه ای به تبدیل بروس وین به یک شخصیت قابل بازی ندارند. واضح است که ما با یک توسعه دهنده متفاوت روبرو هستیم و بازی جدید در دنیای Arkham جریان ندارد. البته این استودیو سابقه درخشانی در ارائه اطلاعات اشتباه و گمراه کردن بازیکنان نیز دارد.

جوکر در گاتهام نایتز نیست

تریلر معرفی Batgirl از بازی Gotham Knights منتشر شد

در همین حال، تریلر جدید Batgirl نشان داد که او می‌تواند برای مبارزه غوغا زیپ لاین کند و از سلاح‌های ویژه برای خنثی کردن دشمنان استفاده می‌کند. بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای کنسول های نسل بعدی و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که مدتی پیش شاهد تاخیر بازی Suicide Squad Kill the Justice League برای سال آینده بودیم و فعلا خبری از این بازی نیست.

منبع: IGN