منو سایت

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (25-29 مارس)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (25-29 مارس)

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (25-29 مارس)

آزمایش‌های اوزیریس این هفته در Destiny 2 بازمی‌گردند و ممکن است بخواهید برای مدتی در آن غواصی کنید. اگر توانستید رتبه آزمون خود را تنظیم مجدد کنید و سپس به رتبه 16 ارتقا دهید، می توانید یکی را انتخاب کنید عالی تفنگ سنتز خطی Reed’s Regret با مزایایی که آن را تقریباً بهترین تفنگ برای آسیب رساندن به باس در بازی می کند. در اینجا جایی است که در Osiris Trials این آخر هفته بازی می کنید و چه سلاح هایی را می توانید برای مشکلات خود به خانه ببرید.

  • نقشه – Javelin-4
  • 20 دور برد – Pinnacle Trials Engram
  • 7 بازی برد – Pinnacle Trials Engram
  • رتبه 10 شهرت – Eye of Sol (تفنگ تک تیرانداز جنبشی); پس از بازنشانی شهرت، خشم Shayura’s (مسلسل باطل)
  • رتبه 16 شهرت – پیام رسان (تفنگ پالس کینک); پس از بازنشانی شهرت، Reed’s Regret (تفنگ سنتز خطی Stasis)
  • دویدن بی عیب – آغوش عایشه (آدپت)، تفنگ پیشاهنگی باطل

از این فصل، سلاح های Trials اندکی بهبود یافته اند و ویژگی جدید Alacrity Origin را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده تیم آتش نشانی هستید یا به تنهایی فرار می کنید، در مورد هدف گیری، سرعت بارگیری مجدد، پایداری و برد آزمایش های سلاح به شما کمک بیشتری می کند. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment تغییر دهید، که سرعت بارگیری مجدد تپانچه شما را در هنگام بارگیری مجدد در هنگام خارج از نبرد بسیار بهبود می‌بخشد.

مانند همیشه، نسخه‌های آزمایشی از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده در دسترس هستند. در این مدت می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید چه چیزهای عجیب و غریبی می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت آزمایشی دریافت کنید که پاداش‌های خاصی را دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در مراحل خاصی پاداش‌های پاداش دریافت می‌کنید یا اینکه ضرر بخشیده می‌شود).

Osiris Trials یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه شنبه اجرا می شود و به شما چهار روز فرصت می دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در آزمایش‌ها این است که شما و دو بازیکن دیگر تیمتان به یک بازی بی‌نقص دست پیدا کنید که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

بی عیب و نقص بروید و برنده سفر به فانوس دریایی شوید و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت کنید. آن‌ها پاداش‌های ویژگی اضافی دارند، که آنها را در میان اقلام مورد علاقه شما قرار می‌دهد.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در تست های این فصل، ورود به رژیم کمی راحت تر از قبل است. آزمایشات Osiris اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می توانید به مسابقات بپرید، حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای مبارزه ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 خریداری می‌کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی برنده‌های شما را می‌دهد، قبلاً انجام می‌دهد. نه باخت های خود را پیگیری کنید – بنابراین می توانید به بازی و بردن جوایز ادامه دهید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید. Bungie همچنین تست ها را طوری تنظیم کرد که بتوانید بر اساس تعداد جوایز را ببرید حلقه هابه جای مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شدید و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit را اضافه کرده اید، که بردن برخی از غنیمت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، شما برنده انگرام های آزمایشی برای شرکت در رژیم خواهید شد، که می توانید در آخر هفته پس از دریافت آنها با Saint-14 از آنها استفاده کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از طعمه تنظیم کنید، یا خطر سقوط تصادفی را داشته باشید که آنچه را که در استخر طعمه شما در دسترس است گسترش می‌دهد. بنابراین، حتی اگر خودتان امتحان را انجام دهید، راه‌های زیادی برای برنده شدن تجهیزات جدید عالی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.