منو سایت

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (1-5 آوریل)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (1-5 آوریل)

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (1-5 آوریل)

آزمایشات Osiris این آخر هفته با نسخه جدیدی از Trials Labs برای به چالش کشیدن بازیکنان Crucible به Destiny 2 باز می گردد. شما همچنین می توانید برخی از بهترین اسلحه های بازی را بردارید، به خصوص اگر موفق شوید در رقابت بازیکن به بازیکن “بی عیب” شوید. اینجا جایی است که در Trials of Osiris این آخر هفته مبارزه خواهید کرد و چه سلاح هایی را می توانید برنده شوید.

مسابقات آزمایشی در آخر هفته با تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه آغاز می شود. ما این مقاله را با شروع آزمایشات به روز خواهیم کرد.

از این فصل، سلاح های Trials کمی بهبود یافته اند و ویژگی جدید Alacity Origin را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده تیم آتش نشانی هستید یا به تنهایی فرار می کنید، در مورد هدف گیری، سرعت بارگیری مجدد، پایداری و برد آزمایش های سلاح به شما کمک بیشتری می کند. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment تغییر دهید، که سرعت بارگیری مجدد تپانچه شما را در هنگام بارگیری مجدد در هنگام خارج از نبرد بسیار بهبود می‌بخشد.

مانند همیشه، نسخه‌های آزمایشی از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده در دسترس هستند. در این مدت می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید چه چیزهای عجیب و غریبی می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت آزمایشی دریافت کنید که پاداش‌های خاصی را دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در مراحل خاصی پاداش‌های پاداش دریافت می‌کنید یا اینکه ضرر بخشیده می‌شود).

Osiris Trials یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه شنبه اجرا می شود و به شما چهار روز فرصت می دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در آزمایش‌ها این است که شما و دو بازیکن دیگر تیمتان به یک بازی بی‌نقص دست پیدا کنید که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

بی عیب و نقص بروید و برنده سفر به فانوس دریایی شوید و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت کنید. آن‌ها پاداش‌های ویژگی اضافی دارند، که آنها را در میان اقلام مورد علاقه شما قرار می‌دهد.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در تست‌های این فصل، ورود به رژیم کمی راحت‌تر از قبل است. آزمایشات Osiris اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می توانید به مسابقات بپرید، حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای مبارزه ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 خریداری می‌کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی برنده‌های شما را می‌دهد، قبلاً انجام می‌دهد. نه باخت های خود را پیگیری کنید – بنابراین می توانید به بازی کردن و بردن جوایز ادامه دهید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید. Bungie همچنین تست ها را طوری تنظیم کرد که بتوانید بر اساس تعداد جوایز را ببرید حلقه هابه جای مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شدید و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit را اضافه کرده اید، که بردن برخی از غنیمت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، شما برنده انگرام های آزمایشی برای شرکت در رژیم خواهید شد، که می توانید در آخر هفته پس از دریافت آنها با Saint-14 از آنها استفاده کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن قطعات خاصی از طعمه تنظیم کنید، یا خطر سقوط تصادفی را داشته باشید که آنچه را که در استخر طعمه شما در دسترس است گسترش می‌دهد. بنابراین، حتی اگر خودتان فقط از این آزمون عبور کنید، راه‌های زیادی برای برنده شدن تجهیزات جدید عالی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.