منو سایت

جمعه شب: در دفاع از شرور فورتنایت، دکتر اسلون

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جمعه شب: در دفاع از شرور فورتنایت، دکتر اسلون

Friday ‘Nite یک ستون هفتگی Fortnite است که در آن Mark Delaney ویرایشگر GameSpot با تمرکز ویژه بر داستان، شخصیت ها و دانش بازی نگاه دقیق تری به رویدادهای جاری در دنیای گسترده Fortnite دارد.

مانند بسیاری از محبوب ترین داستان های جهان، حماسه Fortnite اساساً به “پسران خوب” در مقابل “پسران بد” خلاصه می شود. برای سال ها، ما آموخته ایم که شبه نظامیان سایه جزیره، نظم خیالی (IO)، مانند دومی عمل می کنند. یک گروه تهاجمی و حتی بی‌رحم، IO هرگز با دید مثبت نشان داده نشده است، اما اگر قبلا ستون جمعه من “Nite” را خوانده باشید، ممکن است بدانید که من با این کار به کجا خواهم رفت: من چندان مطمئن نیستم IO ، یا حداقل دکتر اسلون، آنها به همان اندازه که به نظر می رسند بد هستند.

قبلاً در مورد اینکه چگونه فکر نمی‌کنم بتوانیم به بنیاد اعتماد کنیم و چگونه نظم خیالی می‌تواند قدرت خود را از حس کاذب قدرت خود استخراج کند، نوشته‌ام. این تئوری ها نقشی دارند که می خواهم امروز آن را به اشتراک بگذارم: اسلون نیست مرد بد به سادگی سوء تفاهم شده است.

اکنون باید پیشاپیش تعصب خود را بپذیرم: اسلون شخصیت مورد علاقه من در بازی است. این محکم، شیک، حیله گر و فوق العاده توسط مارا جونو صدا می شود. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟ (باشه، اونجا بود این خیانت در حین جراحی: آتش بهشتی.) اما این بدان معنا نیست که تعصبات من بر این نیست که در نهایت درستی یا حتی خوش اخلاقی آن ثابت شود. من اسلون را به عنوان یک قهرمان دوست خواهم داشت، حتی اگر او شیطان بزرگ جهان را کامل کند. با این حال، من فکر می کنم که او در نهایت به عنوان یک شرور غم انگیز دیده می شود، نه یک قهرمان شیطانی در طبیعت.

به عنوان مدرک، توجه را به صفحه شارژ بسیار مهم او جلب می کنم، که به عنوان بخشی از پاس رزمی برای فصل 2، فصل 7، همان فصلی که در نهایت با اسلون ملاقات کردیم، جایزه دریافت کرد. Epic عاشق انتقال دانش از طریق لوازم آرایشی در میدان جنگ است و صفحه شارژ Slone ممکن است آشکارترین لوازم آرایشی باشد.

زندگی اسلون با این جایزه پاس رزمی در مقابل چشمان ما می درخشد.
زندگی اسلون با این جایزه پاس رزمی در مقابل چشمان ما می درخشد.

در آن ما داستان زندگی اسلون را می بینیم. اگرچه ما فقط در بیشتر موارد می توانیم نتیجه گیری کنیم، جمع آوری کلاژ بسیار آسان به نظر می رسد. در سنین پایین، اسلون به عنوان یک ذهن درخشان، امیدوار بود، به نظر می رسید که مسائل ریاضی را بسیار فراتر از سن خود حل می کند – فقط به قد او تا این تخته در تصویر بالا سمت چپ نگاه کنید. از سوی دیگر، می‌توانیم ببینیم که اسلون یا احتمالاً در IO استخدام می‌شود، یا شاید نوعی مدال برای آموزش کامل ارائه می‌شود.

این بدان معنی است که او یا در سنین پایین توسط IO از زندگی خود خارج شد، یا شاید او در نوعی از سری پیش ساخته هالو اسپارتان از سربازان فوق العاده با استعداد متولد شد. من تمایل دارم فکر کنم که او استخدام شده و از زندگی عادی قبلی خود حذف شده است، همانطور که در تصویر میانی زیر مشاهده می شود، جایی که اسلون را می بینیم که در حال خواندن کتابی با هدفون، تنبل روی چمن ها است. به نظر نمی رسد این یک برنامه دقیق برای IO عملیاتی آینده باشد.

در گوشه پایین سمت چپ می‌توانیم ببینیم که او همچنین مهارت‌های فیزیکی خود را بهبود می‌بخشد، نه فقط مهارت‌های ذهنی‌اش، شاید بلافاصله پس از قرار ملاقات. اسلون یک مبارز با تجربه و یکی از سرسخت ترین باس ها برای دانلود در Fortnite است. این تا حدی به دلیل توانایی شبیه‌سازی منحصربه‌فرد آن است، که ممکن است همان نکاتی باشد که در تصویر داخلی درست می‌بینیم. آیا ویجت مچ دست عجیب او عامل توانایی اسلون در شبیه سازی است؟ شرط می بندم که اینطور است، و او از «عکس های فوری» خودش استقبال می کند، کلمه ای در Fortnite درباره نسخه های جایگزین خودش که توسط چرخه زمانی بی پایان جزیره ایجاد شده است.

تنها تصویری که به نظر می رسد هیچ کس پاسخی برای آن ندارد گوشه پایین سمت راست است که اسلون را در حال نگاه کردن – و شاید در حال صحبت کردن با آن – موجودی آشکار که هرگز در Fortnite ندیده ایم نشان می دهد. رنگ های بنفش و صورتی آن یادآور ماده تاریک اسرارآمیز است که بیش از یک بار جزیره را در هرج و مرج غرق کرده است، اما در حال حاضر نمی توانم در مورد اینکه چه چیزی ممکن است باشد حدس بزنم.

با این حال، من فکر می کنم این یک اسکرین شات داستانی دلسوزانه درباره اسلون را بیان می کند. چه او اساساً ربوده شده باشد، استخدام شده باشد، یا در دوره کارآموزی IO متولد شده باشد، مطمئن هستم که هرگز کنترل زیادی بر مسیر خود نداشته است. به کودکی به کوچکی که در این تصاویر به نظر می رسد باید آزادی بیشتری از رژیم سخت فیزیک کوانتومی و هنرهای رزمی داده شود. صفحه بوت او “ماموریت اسلون” نام دارد، اما آیا تا به حال ماموریتی وجود دارد که او بتواند آن را رد کند؟ فکر نمیکنم.

اگر اسلون اینقدر بی رحم است، فقط به این دلیل است که او توسط محیطش چنین ساخته است. و آیا این داستان منشأ شرور نیست که ما بتوانیم پشت آن بایستیم؟ اعتراف می‌کنم که هنوز امیدوارم اسلون گوشه را بچرخاند و دست‌هایش را بالا بیاورد تا یک طرف نرم‌تر را نشان دهد، اما شاید نباید این کار را بکند. شاید من و همه طرفداران فورتنایت باید او را همانطور که هست بپذیریم، اما نه بدون درک همدلانه از نحوه رسیدن او به آنجا. به هر حال، هر یک از ما تنها نتیجه موقتی از تمام تجربیات قبلی خود هستیم.

تاریخچه Fortnite به سبک مارول است، زیرا عمدتاً به نبردهای غم انگیز و دیالوگ های طنز می پردازد، اما من فکر می کنم، مانند بهترین های MCU، قلب عمیقی در همه این ها وجود دارد. دکتر اسلون، همان قدر که دل سرد و نابخشودنی دارد، نکات ظریف داستان فورتنایت را ارائه می دهد که من آن را بسیار دوست دارم و همیشه از او حمایت خواهم کرد – چه راهی پر پیچ و خم به سوی قهرمانی پیدا کند و چه یک بار برای همیشه. مردی که در قلب حماسه Fortnite قرار دارد، شکسته، دو بار خجالتی بد است.